Чорний одяг завжди виглядає як новий, розповідаємо, як доглядати за речами, щоб зберегти їх колір

Чорний одяг виглядає красиво тільки в тому разі, якщо він має глибокий і насичений колір. Для того, щоб чорний одяг завжди виглядала презентабельно і як новий, необхідно приділити особливу увагу догляду за ним. В іншому разі чорний колір перестане бути насиченим, вицвіте, а одяг виглядатиме зношено і некрасиво, інформує Ukr.Media.

Якщо під час догляду були допущені помилки, і чорний одяг втратив свій насичений колір, його можна легко реанімувати за допомогою спеціальної фарби для тканини. Для фарбування чорного одягу розведіть фарбу відповідно до інструкції на упаковці.

Помістіть фарбу в барабан пральної машини, туди ж додайте 5 столових ложок солі. Рекомендований режим прання — при 60 градусах. Замість ополіскувача використовуйте 100 мл 9% розчину оцту. Речі для фарбування завантажуються в пральну машину мокрими.

Фарбування в пральній машині дає відмінний результат. Речі фарбуються рівномірно і знову набувають насичений і глибокий колір.

Для того, щоб чорні речі завжди виглядали акуратно і зберігали насичений колір, їх необхідно прати особливим чином. Перед пранням чорний одяг необхідно ретельно прополоскати в холодній воді один раз з лицьового боку, один раз з виворітного. Це допоможе позбутися від пилу і різних ворсинок.

Для прання необхідно використовувати спеціальний порошок для чорної білизни. Прати речі слід вивернутими на виворітну сторону при температурі не вище 30 градусів, щоб фарба не випиралася. Прасувати чорні речі слід тільки з виворітного боку, це також допоможе зберегти їх колір. Якщо необхідно пропрасувати деякі деталі з лицьового боку, використовуйте тонку ганчірку для прасування.

Якщо під час прасування натуральна тканина починає блищати, то для того, щоб виправити ситуацію необхідно обробити це місце парою і зачистити щіткою для одягу. Загладжені синтетичні тканини відновити не вийде.

Якщо за допомогою пари не вдалося позбутися від блиску на чорних речах з натуральних тканин, заваріть дуже міцний чорний чай, змочіть їм ганчірку і пропрасуйте річ через цю ганчірку. Після такого прасування буде необхідно відразу ж почистити праску.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *