Де і як правильно зберігати батарейки, щоб забезпечити триваліший термін служби

Як правильно зберігати батарейки? Деякі продукти знаходяться на одному місці майже в кожному будинку. Однак з батарейками справа йде інакше: одні зберігають їх при кімнатній температурі в шафі, інші — в холодильнику, інформує Ukr.Media.

Але де ж оптимальне місце і потрібна температура?

Зберігання в холодильнику має підступ — незважаючи на відповідну температуру

Якщо батарейки зберігаються при занадто високій температурі, їх саморозряд може збільшитися. Іншими словами, батарейки не прослужать так довго, як могли б при більш низькій температурі.

Компанія Panasonic, що виробляє електроніку, пише на своєму сайті: «відносно кажучи, екстремальна спека завдає більше шкоди, ніж екстремальний холод, особливо в тривалій перспективі».

Однак батарейки не слід зберігати при температурі нижче 6°C. В ідеалі, за словами виробників, відповідне місце має бути кімнатної температури або навіть трохи прохолодніше. Тим, хто хоче зберігати батареї в холодильнику, слід дотримуватися важливих порад.

Зберігання в холодильнику може призвести до появи на них іржі

Температура в холодильнику в нашій країні становить в середньому 7°C і в принципі підходить для зберігання батарейок. У холодильнику не дуже холодно. Однак проблема все ж може виникнути, оскільки місце зберігання має бути сухим.

У холодильнику цей критерій просто не дотримується, так як існує ризик утворення конденсату. Ця волога може призвести до того, що акумулятори почнуть іржавіти. Тому набагато краще вибрати інше місце для їх зберігання.

Зберігання в холодильнику можливе за однієї умови

Тому споживачі можуть залишити батарейки в упаковці і зберігати їх в шафі або ящику. І упаковка, і місце зберігання можуть гарантувати, що ні волога, ні іржа не з'являться. Однак якщо споживачі хочуть зберігати батарейки в холодильнику, то і для цього є рішення.

Батарейки можна помістити в паронепроникну коробку і зберігати в холодильнику. Однак перед використанням важливо зберігати батареї при кімнатній температурі — тобто поза холодильником — принаймні один день. Однак чи має сенс зберігати батарейки поруч з їжею — питання спірне.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *