Експерти розповіли, чи можна розморожувати холодильник феном

Фахівці рекомендують розморожувати холодильник традиційним способом: залишати його відтавати на ніч. Однак багато хто вдається до несподіваних методів, які дають змогу прискорити процес розморожування. Наприклад, деякі господині обдувають кригу феном, яким зазвичай сушать волосся. Про те, чи не небезпечний цей спосіб для техніки і самої людини, розповіли експерти, інформує Ukr.Media.

У потоку повітря, який випускає фен, досить висока температура. Він може завдати шкоди деталям холодильника. Найефективніше для прискорення розморожування поливати лід водою з-під крана. І ще в жодному разі не можна впливати на кригу механічно, наприклад, використовуючи ніж.

Крім того, використання фена для розморожування холодильника може нашкодити і самій господині. Якщо обдувати феном холодильник на відстані, нічого страшного для людини статися не повинно. Але якщо засунути фен всередину, то на нього можуть потрапити краплі води і прилад може закоротити. Якщо в цей час людина доторкнеться до холодильника, є ризик, що вдарить струмом, пояснили фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *