Навіщо деякі просунуті господині додають у барабан пральної машини один кухонний інгредієнт

На жаль, з часом будь-які сорочки, футболки або інші речі вицвітають від прання. Вони стають не такими привабливими, особливо якщо йдеться про чорні предмети одягу. Згодом чорні речі стають сірими і непоказними, також на одязі можуть з'явитися світлі смуги. У такому разі ці предмети гардероба або припадають пилом на полицях, або відправляються у відро для сміття. Однак врятувати їх і повернути їм первозданний зовнішній вигляд цілком можливо, інформує Ukr.Media.

Для того, щоб одяг зберігав свою яскравість і служив довше, можна додавати в барабан один засіб. І це не покупна побутова хімія. Досить покласти в пральну машинку звичайну мелену каву.

Візьміть два горнятка чорної кави і вилийте прямо в барабан. Потім запустіть делікатний режим, і ви здивуєтеся, що ваш одяг знову заграв фарбами. Однак використовувати каву можна тільки в тому разі, якщо ви перете темний або чорний одяг, інакше не уникнути неприємного фарбування тканини.

Крім того, каву можна використовувати під час прання чорних речей вручну. На початку виперіть одяг із пральним порошком, а потім застосуйте напій як ополіскувач.

Також зберегти одяг яскравим допоможе ще один копійчаний інгредієнт. Йдеться про кухонну сіль. Саме цей засіб ефективний при пранні темних речей. Перед запуском циклу прання додайте в барабан всього лише одну столову ложку зазначеного інгредієнта. Крім того, сіль відмінно видаляє пил і бруд із тканини, не впливаючи негативно на яскравість кольору.

Так, перед запуском пральної машини потрібно просто додати в барабан ложку кухонної солі, перш ніж завантажити одяг. Виявляється, що сіль — чудовий недорогий продукт, який є в більшості домівок, і додавання її в темну білизну допоможе запобігти вицвітанню. До речі, сіль часто використовується для закріплення барвника під час комерційного фарбування. Вона відмінно видаляє бруд і пил з тканини, зберігаючи яскравість кольору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *