Як часто потрібно прати джинси, щоб вони зберегли свій колір і служили вічно

Нерідко після першого ж прання джинси втрачають первісний колір, тканина стає бляклою. Особливо це стосується деніму темних або яскравих відтінків. У експертів є свої лайфхаки, які допоможуть уникнути вицвітання тканини і продовжать термін служби улюблених речей, інформує Ukr.Media.

Як нагадує автор блогу Jane on Jeans Джейн Херман (Jane Herman), частота прання джинсів багато в чому залежить від того, як швидко вони брудняться. Світлі доведеться прати дуже часто. Але в будь-якому випадку важливо, щоб прання було делікатним. Один із найгірших варіантів — прати або замочувати джинси в гарячій воді, від цього вони швидко втрачають колір. Не підійдуть і агресивні мийні засоби.

"Найкращий спосіб прати джинси — це використовувати тільки холодну воду з м'яким миючим засобом", — каже блогер.

Ще вона радить сушити речі з деніму за можливості не у квартирі, а на відкритому повітрі. Так тканина буде в кращому стані.

Експерти зазначають, що джинсам потрібне щадне прання в машині. Це допоможе уникнути вимивання кольору. Щоб захистити зовнішні волокна, краще вивернути їх на виворіт.

Якщо на джинсах є виражені забруднення, жирні плями — попередньо потрібно нанести на них невелику кількість засобу для видалення плям.

Ще один лайфхак, який допоможе продовжити життя джинсам, — ніколи не сушити їх у сушильній машині.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *