Як позбутися неприємного запаху одягу без прання: ви будете приємно здивовані

Кожен з нас стикався з такою ситуацією, коли для виходу з дому потрібне певне вбрання, свіжість якого залишає бажати кращого. Виявляється, впоратися з цією проблемою дуже легко. На ділі було випробувано три результативних способи повернення білизні свіжості, як після прання, інформує Ukr.Media.

Найпоширеніший варіант видалення неприємного запаху з одягу — відправити на деякий час на вулицю для провітрювання. Досить розвісити гардероб на хвилин десять-п'ятнадцять і свіжість вам гарантована. Щоправда, ефективність цього способу безпосередньо залежить від погодних умов. У дощову або безвітряну погоду очікувати належного результату не представляється можливим. У такій ситуації спробуйте застосувати вентилятор.

Другий, не менш ефективний, спосіб освіжити вбрання — це використовувати газету. Щоправда, поки що ефект відзначається в застосуванні газетного паперу при просушуванні взуття. Ну і нарешті третій спосіб — вплив низьких температур. Для цього варто помістити білизну на кілька годин у морозильну камеру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *