Як видалити шерсть собаки з одягу використовуючи пральну машину

Як ефективно видалити шерсть собаки та захистити машину? Багато хто стикався з однією і тією ж проблемою. Після виконання циклу прання шерсть тварини налипала на одяг, інформує Ukr.Media.

Як цього не допустити? Достатньо скористатися простими порадами, які допоможуть отримати чисту білизну.

Як видалити шерсть собаки за допомогою пральної машини

Шерсть будь-яких тварин шкідлива для пральної машини. Вона накопичується в різних частинах пристрою і може спричинити засмічення або несправності. Зокрема вовна може засмітити фільтр, насос та барабан, знижуючи ефективність та якість прання.

Крім того, собача шерсть також може потрапити в шланги для стічної води і тим самим утруднити злив води. Щоб уникнути проблем, бажано перед пранням максимально видаляти собачу шерсть з одягу та регулярно очищати фільтри та інші знімні частини машини.

Правильний догляд та чищення пральної машини важливі для продовження її терміну служби та досягнення оптимальних результатів прання. Сюди також входить ефективне видалення собачої вовни та регулярне чищення.

Перш ніж покласти білизну в машину, слід врахувати кілька речей. Таким чином, ви зможете зменшити кількість собачої вовни, що потрапляє в пральну машину, та знизити навантаження на машину.

Для початку варто струсити одяг, щоб видалити частину вовни, що налипла. Після цього можна використовувати спеціальний валик чи стрічку. Під час прання необхідно використовувати програму з високою температурою. Це дозволить краще видалити собачу шерсть та захистити машину.

Також слід вибирати програми з додатковим циклом полоскання. На цих режимах роботи всі забруднення, включаючи шерсть тварин, краще змиваються.

Ще існують спеціальні мийні засоби, які особливо ефективні проти шерсті тварин. Вони допомагають видалити її з одягу. Після прання слід ретельно очистити пральну машину, щоб видалити залишки собачої вовни. Потрібно перевірити фільтр для ворсу, гумові ущільнення на дверцятах та барабан.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *