Якою фізичною активністю зайнятися дівчині — ТОП-3 популярних видів спорту серед жінок

У будь-якому віці жінка хоче бездоганно виглядати, мати хорошу струнку фігуру і здоровий зовнішній вигляд, інформує Ukr.Media.

Але для такого комплексу недостатньо відвідувати косметолога і різні спа-процедури. Щоб домогтися такого результату, вам потрібно виділити час для регулярних занять спортом. Ми зібрали варіанти поширених видів спорту для дівчат, які дарують красу і здоров'я.

Отже, найпопулярніші жіночі види спирту: фігурне катання, плавання і аквааеробіка, спортивні танці, гімнастика, легка атлетика, теніс, волейбол і велоспорт.

У процесі будь-якого обраного виду спорту, під час занять ви зміцнюєте і розвиваєте м'язи, покращуєте роботу серця, очищаєте судини, стимулюєте вироблення жіночих гормонів, запобігаєте захворюванням репродуктивної системи. У цілому ж, регулярний спорт позитивно впливає на потенціал жіночого організму.

Розглянемо три найпопулярніші види спорту серед жінок:

  • теніс
  • плавання
  • легка атлетика

1. Завдяки тенісу, можна тримати себе в прекрасній фізичній формі і тренувати розум. Ця спортивна гра допомагає скинути зайві кілограми, стежити за фігурою та позбутися від стресу і нервових перенапруг.

2. А ось плавання дозволяє тренувати і тримати в тонусі м'язи тіла, вирівняти поставу, позбутися целюліту. Якщо ж поєднувати плавання і акваеробіку, то такі навантаження сприяють позбавленню зайвих кілограмів.

До речі, для вагітних жінок корисно займатися водними видами спорту. Це підвищує витривалість, і допомагає легше перенести майбутні пологи. Головне, заздалегідь проконсультуватися з лікарем, який вас спостерігає.

3. Якщо ж ви виберете для себе спортивну або художню гімнастику, то знайте, це воістину жіночий вид спорту, що розвиває гнучкість, плавність рухів. Зазвичай, цими професійними видами спорту починають займатися з раннього дитинства.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *