Жовтизни як не бувало: ці “бабусині” способи жоден відбілювач ще не переплюнув

Білосніжна постільна білизна має царський вигляд і надає ліжку розкішного свіжого вигляду. На жаль, тканина може пожовтіти, на ній можуть проявитися дивні плями, а іноді білизна набуває непривабливого сірого кольору, інформує Ukr.Media.

Отже, налийте в таз із водою пів склянки перекису водню, покладіть у нього пожовклі простирадла і наволочки, почекайте 20 хвилин і вийміть. Після полоскання ви побачите, що вони такі ж білі, як у день купівлі навіть без запирання.

У наших мам і бабусь завжди був удома перекис. Він м'яко впливає на тканини, не руйнуючи волокна. Якщо перекису немає, можна спробувати інші способи.

Так, наприклад, можна скористатися харчовою содою та оцтом. Перед роботою слід надіти рукавички, щоб не обпекти руки. Змішайте інгредієнти в рівних пропорціях і додайте їх у воду з білизною. Почується шиплячий звук, це реакція гасіння соди. Коли бурління зупиниться, потрібно дістати текстиль і випрати в машинці, щоб виполоскати запах оцту.

Третій спосіб і того простіший. Для освіження білизни знадобиться лимонна кислота, яку потрібно додати у воду і замочити в ній речі буквально на 15 хвилин.

Щоб повернути життя сірим простирадлам, застосуйте марганцівку. Це перевірений спосіб дбайливого відбілювання. Слабкий розчин марганцівки з пральним порошком за кілька годин додасть білизни старим посірілим текстильним виробам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *