Лише одиниці знають секрет обробки рушників: вони будуть як нові навіть після 100 прань

Зазвичай саме на кухні можна зустріти речі, які відіпрати практично неможливо. Найчастіше страждають рушники, оскільки об них витирають жирні руки, а також у борошні, фарбувальних овочах і не тільки. Усе це залишається на тканині й вивести плями виявляється проблематично. Але господиням розкрили східні секрети прання кухонних рушників. Досить дотриматися кількох простих правил — і результат буде дивовижний, інформує Ukr.Media.

Так, японки воліють для пом'якшення розводити столовий оцет (200 мл) рідини на 10 літрів води. Цей розчин виливається в тазик або у відсік для кондиціонера, якщо прати рушники доведеться в машинці.

Також досвідчені господині зазначають, що прати рушники з іншим одягом не варто, бо блискавки та ґудзики рвуть нитки на речах. Це швидко зношує тканину. А якщо закинути в барабан пральної машини звичайну гумову кульку з шипами, то це дасть змогу ворс на махрових рушниках зробити м'якшим і позбавити від скочування.

Ще вони рекомендують не використовувати автоматичний режим віджимання і сушіння в машинці, оскільки це поступово "вбиває" рушники. Їх потрібно віджимати вручну і сушити по-старому на мотузці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *