Нагар злізе з праски миттєво: проста хитрість без спеціальних засобів

Якщо на підошві праски з'явився нагар, він може зіпсувати річ, залишившись на ній. Особливо якщо річ світла, то нерідко потім її вже не врятувати. А щоб не занапастити улюблену білу сорочку, цього нагару потрібно в терміновому порядку позбутися!

А якщо під рукою, як це зазвичай буває, немає спеціального засобу? Нічого страшного, очистити підошву праски можна за допомогою однієї маленької хитрості, інформує Ukr.Media.

Вам знадобиться:

  • аспірин або парацетамол;
  • ганчірочка;
  • пінцет

Для початку потрібно розігріти підошву праски. Для цього включаємо праску на максимальну температуру і чекаємо, поки вона нагріється. Якщо у вас увімкнена автоматична подача пари, її необхідно відключити! По-перше, пара може обпекти вас, а по-друге, підошва має бути сухою.

Так як таблетка досить маленька, а гаряча підошва праски, то найкраще буде скористатися пінцетом. Затискаємо ним таблетку та натираємо нею підошву.

Аспірин або парацетамол розчиняються на розігрітій підошві, розчиняючи разом із собою і нагар. Обидва засоби працюють однаково добре. Нагар, що розчинився, просто прибираємо ганчірочкою, таким чином зчищаємо його весь і отримуємо чистеньку праску. Ось і вся хитрість!

Під час процедури варто відчинити вікна, а потім добре провітрити приміщення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *