Найпростіший трюк, щоб усунути запах сечі у вбиральній кімнаті

У вбиральній кімнаті властиво витати в повітрі різні неприємні запахи. Ванна кімната і туалет потребують ретельного і щоденного прибирання, інформує Ukr.Media.

І так як в туалеті і ванній кімнаті вологість висока, то неприємні аромати, зазвичай, усунути не так просто. Запахи начебто в'їдаються в повітря, плитку, сантехніку. Особливо неприємний запах сечі.

Якщо ви вже оглянули внутрішню частину туалету, очистили підлогу і витерли сечу навколо унітазу, загляньте в бачок унітазу. Цей резервуар для води може утворювати запахи з тієї простої причини, що він завжди вологий.

Залийте в бачок оцет, щоб продезінфікувати його. Очистить оцтом стінки унітазу. Перевірте силіконовий шар, який розділяє унітаз від підлоги. Силікон можу висохнути і тому перестати виконати свою функцію відділення запахів. Силіконом можна пройтися навколо унітазу ще раз. Такі силіконові гелі продаються в будь-якому будівельному супермаркеті.

Якщо туалет регулярно чиститься і миється, а запах сечі все одно присутній, приготуйте ось такий розчин. Змішайте соду і перекис водню в пропорції 1:2, додайте кілька крапель яблучного оцту і добре змішайте.

Отриманим засобом очистить крани, підлогу, плитку, унітаз, стіни.

А щоб неприємні запахи в туалеті не затримувалися, поставте в кутку сорбент. У літрі води розмішайте ложку соду і кілька квіток сушеної гвоздики або ефірної олії цієї квітки. Накрийте пляшку фрагментом тюлю, який дозволяє пропустити повітря.

Такий абсорбент не тільки абсорбує погані запахи, але і знищує бактерії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *