Що вважати зрадою? 5 основних типів невірності

Для кожного значення зради різне, для одних це флірт, для інших листування, для третіх похід в ресторан, для четвертих все вище перераховане не є зрадою, зрада для них виключно статевий контакт, інформує Ukr.Media. Спочатку потрібно визначиться де проходить це найтонша грань, для цього зазвичай відбувається якась угода між партнерами, щоб дізнатися і домовиться, що є в стосунках табу.

Категорії зрад

Зради можна поділити на категорії:

Секретність

Відносини які заводяться на стороні є секретними, але не поспішайте брати качалку і в гарячці лупити свого партнера, адже секретничати він може не тільки з цього. Наприклад, на одному з форумів дівчина описала ситуацію, що вранці її чоловік, в свій вихідний встав рано і пішов, сказавши, що на роботу. Вона в гарячці цілу годину придумувала слова і шукала на його одязі хоч найменшу присутність іншої жінки, ревіла, яке було її здивування коли він прийшов додому з квітами, подарунком і привітав її з днем ​​народження. В гарячці і шоці, вона зовсім забула про своє свято, думаючи про зраду чоловіка. Так, що не поспішайте з висновками дорогі пані та панове.

Емоційна залученість

Це думки, почуття і фантазії про іншу людину, яка не є постійним статевим партнером. У цей момент стає видно, що ваша половинка змінилася, а саме частіше посміхається, світиться від щастя. Але не спишіть псувати настрій вашому партнерові, може просто Ваша половинка рада і щаслива з Вами і тому посміхається.

Сексуальна алхімія

Це сексуальний потяг, бажання іншої людини.

Фахівці з міжнародних відносин придумали такий підрозділ за типами:

Фізичний зв'язок

Це статевий акт, а так само поцілунки і дотики не з своїм постійним партнером.

Сильні почуття

Це любов або закоханість по відношенню до іншої людини.

Фантазії про іншу людину

Фантазувати нормально, але якщо ви приховуєте і відчуваєте, що готові поцілувати цю людину, то це може стати проблемою.

Приховані фінанси

Так, саме приховані фінанси, адже якщо Ви з партнером домовилися відкладати на відпустку або покупку чого-небудь, а Ви витратили гроші гуляючи по магазинах або на ремонт машини, в таємниці від своєї половинки, то це теж зрада, але зрада за домовленостями.

Таємні звички в соц. мережах

Якщо Ви в таємниці стежте за діями колишнього партнера по соц. мереж, читаєте його пости, дивіться коментарі – Ви вже переступили межу. Адже Ваші думки зайняті не справжнім, а минулим.

У будь-якому випадку, як вже говорилося, Вам необхідно обговорити все з партнером, може для нього, все перераховане не є зрадою і найстрашнішим гріхом. У нашому світі всі люди різні і як кажуть, скільки людей, стільки й думок, для одних проста вечеря з іншою людиною буде страшною зрадою, для інших це просто вечеря.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *