Прості хитрощі: як зберегти білизну шкарпеток надовго

Білі шкарпетки люблять носити як чоловіки, так і жінки, бо вони мають охайний і красивий вигляд. Однак, буває так, що не встигнеш вдягнути шкарпетки, як вони вже забруднилися. Бруд так і липне до чистих білих шкарпеток. Але викидати постійно шкарпетки тільки тому, що їх неможливо відіпрати, не має сенсу, бо це просто нераціонально. Відмовитися носити білі шкарпетки, тільки тому, що вони швидко забруднюються, теж поганий варіант. Особливо, якщо вам хочеться надіти саме білі шкарпетки. Ба більше, іноді цей предмет гардероба підкреслює ваш стиль і образ. Так як же тоді зробити так, щоб шкарпетки залишалися завжди білими, інформує Ukr.Media.

Весь секрет насправді криється в розчині харчової соди. Щоб відіпрати шкарпетки, вам необхідно наповнити теплою водою тазик і додати туди пів склянки харчової соди. Замочіть там шкарпетки на пів години, а потім сполосніть і покладіть у пральну машину. Виперіть шкарпетки на звичайному режимі прання і по закінченню роботи, ви дістанете ідеально білі шкарпетки. Другим варіантом відіпрати шкарпетки допоможе гаряча вода з лимоном, або лимонною кислотою.

Поставте на вогонь каструлю з водою і додайте туди кілька скибочок лимона, доведіть до кипіння, потім покладіть шкарпетки прямо в киплячу каструлю і знову доведіть до кипіння. Вимкніть газ і залиште так на годину. Потім необхідно випрати шкарпетки в пральній машині. Ви не повірите, але ваші білі шкарпетки стануть кристально чистими. Також важливо зазначити, що білі речі перуться окремо від кольорових, оскільки вони можуть забарвитися в колір одягу, з яким ви їх перете.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *