Що не можна очищати за допомогою засобу для миття посуду

З такою назвою, як засіб для миття посуду (включаючи мило для посуду), можна подумати, що ця рідина безпечна. Однак це не так. Вона має більш сильну формулу (адже призначена для видалення сильних, жирних плям), ніж та, яка використовується для інших цілей прибирання в нашому будинку, інформує Ukr.Media.

Насправді з ним варто бути обережними. Тому що, якщо ви будете його застосовувати неправильно, є ризик пошкодити річ. Зараз ми перерахуємо вам кілька прикладів таких табу — речі в будинку, які ніколи не можна мити засобом для миття посуду.

Зливний бачок унітазу

Якщо у вас закінчився засіб для чищення унітазу, ідеальним рішенням може стати засіб для миття посуду. Але ніколи не слід мити зливний бачок за допомогою нього. Гумові та пластикові деталі в ньому можуть бути пошкоджені з часом. Хоча може здатися, що це простий і швидкий спосіб підтримувати чистоту і свіжий запах в туалеті, краще купувати засоби, призначені спеціально для бачка унітазу, щоб уникнути проблем в подальшому.

Ваш килим

Якщо у вас є шампунь для чищення килимів, і ви думаєте використовувати замість нього засіб для миття посуду, подумайте ще раз. Шампунь для килимів має потрібний ступінь піноутворення і консистенцію, щоб не вбирати забагато води в килим. Чому це важливо? Мокрий килим означає майбутню цвіль. Крім того, засіб для миття посуду залишає за собою залишки, відмінні від шампуню для килимів, тому його важче видалити з волокон. Для видалення плям можна обійтися сумішшю засобу для миття посуду і води, але не варто додавати більше 1 чайної ложки на 1 склянку води.

Ваші шкіряні меблі

Вода і шкіра погано поєднуються. Використання води, змішаної з чим-небудь, для очищення шкіри може залишити темні плями, які ніколи не зникнуть. Але відмова від використання засобу для миття посуду — це не тільки запобігання знебарвлення. Багато засобів для чищення мають тенденцію бути більш лужними, тобто мають більш високий рівень pH, що не дуже добре для тканини. Швидка точкова чистка може привести до руйнування шкіряних меблів, а з часом — до розтріскування і лущення.

Ваша кавоварка

Ви можете без проблем мити графин для кави цим миючим засобом, так як після миття ви його добре обполоснете. Однак не варто мити кавоварку засобом для миття посуду зсередини. Як і у випадку з бачком вашого унітаза, він може з часом зруйнувати деякі пластикові деталі всередині вашого пристрою. Крім того, вам доведеться кілька разів пропускати чисту воду, щоб не отримати в результаті чашку кави з миючим засобом.

Одяг

У вас закінчився пральний порошок, і вам потрібно щось для швидкого прання білизни? Не хапайтеся за засіб для миття посуду! Перш за все, він не призначений для очищення волокон одягу, він призначений для посуду: він може зіпсувати деякі види одягу, наприклад, шовк і шерсть. До того ж, прилипнувши до волокон, він важко змивається, залишаючи шар мильного нальоту. Проблема ще серйозніша, якщо у вас в регіоні жорстка вода.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *