Що потрібно сказати, щоб швидко відшукати загублену річ в будинку

Кожна людина хоча б раз забувала про те, куди поклала якусь річ, і довго не могла її знайти. Є кілька перевірених способів, завдяки яким можна відшукати загублену річ швидко і легко, інформує Ukr.Media.

Що кажуть народні повір'я про загублену річ в будинку

Згідно з народними повір'ями, за всі втрати в будинку відповідає домовик. Іноді так буває, що домовику не подобаються мешканці будинку, тож він починає ховати речі. В такому разі потрібно просто задобрити будинкового. Домовик любить, коли вдома панує порядок, коли його жителі радіють і веселяться.

Крім того, йому дуже подобається запах свіжої випічки, тому час від часу потрібно щось випікати. Щоб домовик змінив гнів на милість, спеціально для нього можна залишити щось смачне на столі.

Бувають випадки, коли домовик здійснює свої витівки з новими мешканцями будинку, таким чином він з ними знайомиться. У даному разі буде потрібно попросити його про допомогу в пошуках потрібної речі. Якщо річ пропала тільки що, то потрібно плескати в долоні і при цьому говорити:

"Домовик, домовик, пограв і віддай".

Якщо це не дало результату, не варто впадати у відчай, адже є багато інших способів. Можна перевернути склянку або кухоль догори дном, або прив'язати нитку до ніжки стільця. Вважається, що завдяки таким способам можна швидко знайти свою річ.

Можна спробувати поговорити з річчю, яка пропала, уявляючи, що це людина сховалася і її шукають. Після цього потрібно уявити свою річ і уявити, що людина пов'язана з нею незримою ниткою і подумки почати її намотувати, тоді інтуїція приведе до місця, де знаходиться річ.

Для складних випадків існують спеціальні магічні ритуали, які допоможуть відшукати річ. Під час їх проведення в будинку нікого не повинно бути, навіть тварин.

Якщо довгі пошуки втраченої речі не принесли результату, то потрібно сказати наступне:

"Чорт, чорт! Віддай мою іграшку, а то зламаю твою хатинку!».

Після цих слів втрачена річ обов'язково знайдеться.

Втрачені речі часто є ознаками швидких змін у житті.

Поради вчених щодо пошуку втраченої речі

Пошукати загублену річ можна і без магічних ритуалів, в цьому випадку допоможе логіка, спокій і розважливість. Людина, у якої розосереджена увага, не бачить навіть ті речі, які знаходяться перед її очима. Спочатку слід заспокоїтися, відволіктися і послухати музику, а потім починати пошук.

Якщо загублені документи, то потрібно кілька разів переглянути папку, де вони лежали. Якщо загублена біжутерія, ключі і дрібні речі, то потрібно перевірити сумку і одяг. Можна спробувати створити хронологію останніх подій, пройти той же маршрут і повторити дії.

Вчені стверджують, що втрачені речі часто знаходяться в радіусі 1,5 метра від місця, де були залишені. Тому спочатку потрібно оглянути все, що знаходиться в радіусі 1,5 м.

Як швидко згадати про забуту річ

Перед тим як почати шукати загублену річ, необхідно згадати, що саме було забуто. Часто важливі речі вилітають з голови через занепокоєння, злість і тривожність. Спочатку потрібно заспокоїтися і відтворити забутий момент у себе в голові.

Потрібно згадати, де зазвичай знаходиться річ. Якщо це ключі від будинку, то потрібно згадати, що було зроблено після входу в нього. Якщо це телефон, то згадати, з ким була розмова і в якому місці це було.

Всі люди знають, куди вони поклали ту чи іншу річ, але не завжди можуть це згадати або побачити. Вся річ у тім, що люди дивляться не очима, а мозком, який кодує зоровий сигнал, що йде з сітківки ока. Часом напруга і хвилювання можуть блокувати доступ до інформації. Щоб допомогти собі, слід відволіктися, випити чай або прогулятися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *