Візьміть жменю каштанів і покладіть їх на підвіконня — назавжди позбудетеся набридливої проблеми

З настанням осені в парках і лісах з'являються каштани. Діти можуть використовувати їх для ігор і творчості, а дорослі, наприклад, у косметичних цілях. Але мало хто знає, що у каштанів є ще одне дуже корисне застосування, інформує Ukr.Media.

Саме ці плоди, якщо їх розкласти на підвіконнях, можуть захистити ваш будинок від непроханих гостей. Але ніякого містичного або езотеричного сенсу в цьому немає.

Йдеться про істот, які заполоняють оселю багатьох українців. І хоча хтось вважає, що вони приносять удачу, для інших вони стають справжнім кошмаром. Особливо восени.

Ми говоримо про… павуків. Коли за вікном погіршується погода, падає температура, йдуть дощі, ці членистоногі починають шукати укриття. Як укриття вони обирають наші домівки, де тепло і затишно. Найчастіше вони плетуть павутину в кутах і намагаються таким чином пережити зиму.

Однак не всім людям це подобається, і присутність павуків у будинку у багатьох викликає паніку та огиду. Інсектициди та москітні сітки не завжди ефективні, тому варто спробувати захистити своє житло за допомогою каштанів.

Як позбутися павуків у будинку?

Якщо ви належите до тих людей, які тікають при вигляді павука, то цей трюк для вас. Просто розкладіть каштани на підвіконні зовні і в будинку біля вікон. Акуратно розріжте їхню шкаралупу, щоб вони видавали ще інтенсивніший запах.

Річ у тім, що павуки цього не люблять, тому аромат каштанів діятиме на них як природний відлякувач. Вони навіть не намагатимуться проникнути у ваш дім.

До речі, каштани також можна використовувати і для боротьби з попелицею. Обприскайте рослини охолодженою водою з додаванням каштанового порошку. Це захистить ваші квіти від шкідників.
Тож наступного разу, коли прогулюватиметеся парком або лісом, не забудьте взяти з собою кілька каштанів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *