Способи, які допоможуть побороти постійне бажання перекусити

Коли хтось постійно худне, йому постійно хочеться їсти. Таке трапляється дійсно часто. Якщо ви в даний момент хочете скинути вагу, але раз у раз заглядаєте в холодильник, візьміть на озброєння звички, описані в цій статті, інформує Ukr.Media.

Пийте тільки воду

Перша причина, через яку варто відмовитися від усього іншого — цукор. У більшості випадків хочеться пити щось солодке, але це порушує всі настанови і правила, адже солодкі напої містять дуже багато калорій, та й корисного в них нічого немає. Багато хто не може пити чай без цукру, тож і від нього доведеться відмовитися.

Ба більше, вода дає відчуття насичення. Якщо хочеться поїсти, спробуйте випити води. Якщо це не допоможе, то вже можна буде задуматися над тим, що можна приготувати поїсти, але дуже багатьом людям це допомагає знищити відчуття голоду.

Третя причина відмови від інших напоїв — пробудження почуття голоду. Багато людей відзначають, що після того, як вони вип'ють чашечку чаю, їм хочеться їсти ще більше. Різниці між чорним і зеленим чаєм немає — голод настає приблизно однаково швидко.

Жуйте жувальну гумку

Але тільки м'ятну і без цукру. Вона відновлює кислотно-лужний баланс у роті, що не тільки допомагає зберегти зуби від карієсу, а й допомагає знизити відчуття голоду. Чищення зубів або жування жуйки допомагає істотно менше з'їдати за один присід. Ви можете залишати легке відчуття голоду, жувати жувальну гумку одразу після їжі, і не відчувати дуже сильного потягу до їжі одразу після приймання їжі. Це працює лише після їжі. Робити те ж саме до приймання їжі не слід.

Спілкуйтеся з людьми з правильними звичками

Згідно з дослідженнями, якщо людина спілкуватиметься постійно тільки з тими, хто постійно їсть і не перебірливий у плані вибору самої їжі, це може вкрай негативно позначитися на її власному здоров'ї та красі тіла. Якщо хочеться сісти на дієту і зайнятися спортом, почніть спілкуватися частіше з тими, хто це вже зробив.

Боріться з негативними емоціями

Стрес і депресивні думки породжують дуже сильне бажання поїсти. Якщо раптом у вас з'явилося сильне відчуття голоду, то в такому разі експерти настійно радять спершу замислитися над тим, яким є ваш психічний та емоційний стан. Якщо вам погано ментально, краще позайматися спортом, а не поїсти. Це буде найкращим виходом із ситуації, що склалася.

Купуйте їжу онлайн

Коли ми купуємо щось у магазині, це дуже сильно нас підбиває на те, щоб купити щось солодке. В інтернет-магазині такої ситуації не буває, бо здебільшого потрібно відкрити відповідний список товарів, щоб якось спокусити себе на їхню купівлю. Менше спокуси — менше непотрібного поглинання їжі.

Намагайтеся краще спати

Лягайте хоча б приблизно в один і той самий час, а також спіть потрібну кількість часу. Як показують дослідження, якщо людина недосипає, то вона більше їсть. Ба більше, вночі кращий метаболізм, а також від втоми тіло просить більше продуктів, що містять вуглеводи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *