Зовсім не для краси: для чого потрібна петелька на взутті ззаду

Петельки на кросівках і туфлях — не просто зручна прикраса або знак впізнаваності бренду. Це справжні помічники, інформує Ukr.Media.

Перше призначення петельок очевидне: вони полегшують процес зняття взуття. Можна схопити петельку і звільнити ногу від взуття без зайвих зусиль — з такою ж легкістю кросівки взуваються, варто тільки потягнути петлю вгору.

У дощову погоду, коли потрібно відразу після вулиці винести взуття у ванну, петельки стануть вашим надійним союзником. Завдяки їм ви зможете забрати взуття, не забруднивши пальці та одяг. До слова, петельки все частіше роблять і на зимовому взутті, щоб полегшити нам життя в таку погоду.

Перейдемо до догляду за взуттям. Не секрет, що багато хто пере взуття в машинці. Такий спосіб очищення підходить, якщо взуття зроблене з якісних матеріалів. Щоб взуття не опинилося в різних місцях між іншими речами, петельки використовують, щоб пропустити через них шнурки і зв'язати пару разом.

Далі важливо правильно просушити взуття. Господині в Європі знають, що не можна псувати форму взуття, залишаючи його під змійовиком або радіатором. Просто закріпіть шнурок, який проходить через петельки, на білизняній мотузці або сушарці для взуття.

Петлі також стануть у пригоді в дощову погоду, під час походів болотистими місцями або мокрою травою, щоб зберегти штани сухими й чистими. Просто заправте штанини в петельки на заднику і вони не стикатимуться з вологою і брудом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *