3 секретні правила жінки, яку не забуде жоден чоловік

Красива зовнішність — не гарант популярності серед чоловіків, враховуючи, що краса — дуже суб'єктивне поняття, інформує Ukr.Media.

Перший і вирішальний критерій захоплення — це навички вибудовування комунікації та живий інтерес. Більшість людей, що оточують нас, хочуть уваги до себе, яку хтось виявляє не з ввічливості, а від теплих почуттів. Головне завдання жінки, яка хоче запам'ятатися, виявити щирий інтерес до свого партнера.

"Турбота і теплі емоції не забуваються ніколи. Навіть якщо після розставання у чоловіка з'являється інша пасія, він завжди порівнюватиме, чи так вона цікавиться ним. І, якщо інтерес не буде таким яскравим, так чи інакше чоловік продовжуватиме згадувати минулі відносини".

Друге правило — це щирість. Відкритися по-справжньому і передати особисті почуття не завжди легко, тим більше якщо це має відчути партнер. Дитячі травми, установки та страхи змушують жінок створювати для себе ролі та прикидатися кимсь іншим. Спроба жити в образі фатальної жінки зазвичай закінчується провалом.

Чоловік не хоче бачити поряд із собою маніпулятора. Деякі одразу виходять з таких відносин, а ті, хто погано розпізнає маніпуляції, скоріше опікуються або почнуть стосунки, що підтримуються дитячими травмами обох. Треба бути собою, виявити щирість — і чоловік обов'язково це помітить.

Третє правило — бути вдячною та вміти це показувати. Стереотип про те, що чоловік "має" робити все один, настав час забути. Через це жінка перестає бути вдячною у стосунках, через що партнер перестає дбати або просто йде.

"Подяка — та реакція, яка показує чоловікові, що він намагається не даремно, його люблять і цінують. Емоції, пов'язані з подякою, одні з найприємніших. І коли стосунки просякнуті такою атмосферою, у них буде комфортно та приємно перебувати обом".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *