4 важливих моменти, які потрібно врахувати перед побаченням з іноземцем

Якщо вам вже вдалося зацікавити чоловіка-іноземця і він раптово забажав перевести ваші віртуальні зустрічі в офлайн-формат, спливає головне питання: де ж краще зустрітися?

Чи знаєте ви, що скандинави вважають за краще приймати жіночу ініціативу в знайомствах, чого вкрай не сприймають італійці? Що вірний спосіб справити враження на француза — проявити цікавість до його країни і культури? Але що, якщо вам вже вдалося зацікавити чоловіка-іноземця, і він раптово забажав перевести ваші віртуальні зустрічі в офлайн-формат? І поряд з трепетом від хвилюючої пропозиції спливає головне питання: де ж краще зустрітися? Ми поділимося важливими нюансами побачень з іноземцями, інформує Ukr.Media.

До тебе чи до мене?

Варіантів не так багато: перша зустріч може відбутися або у вашій країні, або в його, або в цілому — на нейтральній території. Безумовно, у кожного випадку є свої переваги і недоліки. Для більшої впевненості у своєму виборі і сформованому враженні, вам доведеться зустрітися кілька разів.

Однак з усіх нечисленних опцій саме на перше побачення рекомендуємо дівчатам поїхати до чоловіка на його територію. Для того, щоб побачити його розкуту поведінку як у себе вдома, треба, щоб він і був «у себе вдома». Будучи у своїй атмосфері, оболонці, чоловік з більшою легкістю покаже своє справжнє обличчя, силу і можливості. Так вам буде набагато простіше зробити висновки і прийняти рішення, чи є шанси для вас йти по життю разом або продовжити пошуки того Самого.

Страшно їхати?

Це абсолютно нормально, що ми, жінки, завжди повинні проявляти обережність. Поїздка або політ в невідомість, в нову атмосферу, де ви опинитеся з малознайомою людиною фактично віч-на-віч — ми повністю поділяємо ваші побоювання. Адже ваша безпека тільки в ваших руках, тільки вам приймати рішення.

Тому пропонуємо вам взяти на олівець кілька моментів, які стануть в нагоді в разі, якщо вам надійшла пропозиція від чоловіка-іноземця зустрітися наживо.

  • Пам'ятайте, що, коли ви відправляєтеся до чоловіка, має сенс зробити так, щоб він вас запросив, тобто вислав запрошення. Таким чином, чоловік офіційно оголошує в усі інстанції, що чекає вас в гості, сприяє отриманню візи і оформленню інших документів. Це дасть вам велику впевненість, що він цілком адекватна людина, має серйозні наміри, бо поставив до відома офіційні органи. Інформація про те, що ви в'їжджаєте в країну, він за вас ручається, буде всюди — і це послужить для вас своєрідною «подушкою безпеки».
  • Рекомендується, щоб чоловік сплатив витрати на вашу поїздку. У цьому аж ніяк не потрібно шукати якогось меркантильного підтексту, який часто миготить в бажаннях багатьох жінок. Скажемо більше: існують навіть особливі тренінги, як виманити з чоловіків гроші. Однак це не той випадок. Ми не навчаємо "трясти" успішних чоловіків і наполегливо підбивати на оплату подорожі. Але якщо він заплатив і зробив запрошення, то це вказує на його більший ентузіазм і намір зустріти вас.
  • Передбачаємо побоювання багатьох читачок щодо сексуального ґрунту прийдешньої зустрічі. Із задоволенням розвіємо і цей популярний страх. У розвинених країнах (а ми сподіваємося, що саме туди ви потрапите на побачення) гідні заможні чоловіки з катастрофічною нестачею часу на дрібниці цілком можуть знайти жінку для інтиму. І для цього їм не потрібно буде інвестувати пристойних сум, зусиль і проходити цілий ланцюжок необхідних інстанцій, яких зажадає ваш приїзд. А бути інтиму чи ні, буде залежати від того, наскільки гідно ви себе піднесете. Може бути, чоловік і буде тонко натякати, або говорити безпосередньо. Але якщо ви все одно не готові, краще розібратися, що називається, «на березі». І якщо кавалер не відповідає вашим цінностям, краще відкласти поїздку до нього років так на 100.
  • Залиште близьким контакти чоловіка, поставте їх до відома, до кого ви їдете і куди. Для більшої гарантії безпеки і впевненості один в одному можна навіть обмінятися паспортами. Але не варто це робити вже з перших бесід в листуванні, коли ще немає належної довіри. Спочатку її потрібно вибудувати, і лише потім взаємно верифікуватися. І якщо ви зважитеся їхати, не забувайте підтримувати зв'язок з домашніми хоча б смс-ками, мовляв, зі мною все добре, доїхала, відпочиваю, ах, він такий крутий! 🙂

Головний аргумент зустрічі на його території

Навіть якщо перша зустріч відбулася у вашому місті, і ви побачили, що людина відповідає вашим основним запитам і критеріям, все одно ми дуже рекомендуємо відвідати і територію чоловіка, щоб побачити, як він себе веде в теплій і знайомій для себе обстановці.

Є один маленький секрет: коли чоловік приїжджає до вас, більшість рішень і частка відповідальності падає на ваші плечі. Він ще не в курсі місцевих реалій, правил, мови, врешті-решт. Йому складно орієнтуватися і він стає трохи слабкіше, ніж є насправді. Іншими словами, він не той, яким би він був у своєму царстві-державі: сильним і впевненим у собі, вільно вирішальним питання і проявляє ініціативу.

А ще буде варто заглянути до нього в гості, оцінити для себе атмосферу і навіть відчути енергетику. "Лігво самця" може без слів розповісти про свого господаря значно більше, ніж він вербально. Та й ви самі відчуєте, чи зможете ви вписатися в цю атмосферу, або вона відторгне вас. Те ж саме стосується і країни проживання чоловіка — все повинно бути комфортним для вас (на той випадок, якщо ваш роман закрутиться найкращим чином, і вам доведеться переїхати до чоловіка).

Хтось може сказати, що коли між людьми виникає хімія і повна гармонія, обставини навколо меркнуть і не несуть особливого навантаження. Можливо, це і так, але лише на перших порах. Потім на поверхню відносин неминуче проступає побут, оточення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *