6 вчинків, які зроблять з чоловіка одинака на все життя

Попри те, що за статистикою дорослих чоловіків в рази менше, ніж жінок, вони все одно бувають самотні. Іноді це їх усвідомлений вибір, але частіше це наслідки вчинків, які призвели до небажання створювати свою сім'ю. Ми склали інструкцію, як не треба себе вести, інформує Ukr.Media.

Повне занурення в кар'єру

У чоловіків в пріоритеті робота, яка не залишає часу на постійні відносини. Представник сильної статі черпає натхнення в коротких романах, але не прагне ускладнювати життя союзом і шлюбом. Таких чоловіків іноді підкорюють сильні і амбітні жінки — колеги по роботі.

Небажання працювати

Протилежним рішенням в житті чоловіка, яке веде до самотності, є рішення піти з роботи і не витрачати життя на сидіння в офісі. Чоловік стає альфонсом, перебивається випадковими заробітками або занурюється в мистецтво і богемне життя, яке не поєднується зі створенням сім'ї.

Залежність

Алкоголь та інші залежності: не всім вдається вибратися з порочного кола і обзавестися сім'єю. Чоловік, який зловживає алкоголем, може зустріти таку ж жінку і навіть обзавестися нещасними дітьми, яких згодом забере опіка, але він все одно залишиться самотній. Залежність не дасть реалізувати себе як люблячого чоловіка і турботливого батька.

Прихильність до батьків

У сім'ї, де чоловік виховувався одним батьком або був «пізньою» дитиною, складаються теплі і міцні відносини. Прихильність і вдячність збільшується до розміру культу, особливо, якщо один з батьків помер, а другий потребує допомоги і підтримки за станом здоров'я. Порядність чоловіка не дозволить йому залишити маму або батька одного, а жінкам не подобається, що у їхнього коханого в пріоритеті не вони, що призводить до самотності.

Комплекс неповноцінності

У підлітковому віці комплекси виникають через все: поганий зір, повна фігура, хвилясте волосся, занадто жіночні риси обличчя. Перебільшені недоліки призводять до боязкості і замкнутості або до того, що чоловік активно бореться з ними. Проблема в тому, що повний чоловік, схуднувши, не забуває єхидних коментарів дівчаток-підлітків на свою адресу, через що може мстити і споживацьки ставитися до жінок.

Свідома самотність

Раніше самотні чоловіки і жінки викликали осуд, а тепер це стає нормою. Чоловік усвідомлено вибирає життя без відповідальності за інших, постійних турбот і необхідності утримувати сім'ю.

Самотність — не завжди щось погане бути самотнім або шукати своє щастя — це свідомий вибір кожного чоловіка: неможливо змусити людину полюбити, якщо йому комфортно живеться без шекспірівських пристрастей і претензій другої половинки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *