7 ознак того, що чоловік відчуває до вас байдужість

Вам здається, що чоловік поводиться дивно і, більше того, якось байдуже? Перевірте його ставлення до тебе за цими семи ознаками, інформує Ukr.Media.

Він весь час зайнятий

У нього багато справ, купа роботи, сесія, сімейні труднощі і ще тисяча причин, через які він не може зустрітися з вами сьогодні. І завтра. І взагалі у найближчі кілька тижнів. А ви терпляче чекаєте, коли ж він нарешті звільниться.

Він не телефонує і рідко відповідає на ваші повідомлення

Ви півгодини складаєте текст смс, а він читає повідомлення тільки наступного дня і обмежується вельми стриманою відповіддю? Причин може бути дві: або він дійсно зайнятий, або ви йому все ж таки не цікаві. Коли ситуація повториться кілька разів, припиніть йому писати. Якщо чоловікові не байдужа жінка, він закоханий і хоче продовжити спілкування, час для цього знайдеться навіть у найбільш щільному графіку.

Ви просто друзі

І вже досить давно. З вами він спілкується так само, як і зі своїми друзями-чоловіками. Ви сподіваєтеся, що він просто соромиться зробити перший крок. Але пам'ятайте про те, що дружба не завжди переростає у кохання. Найкраще, що можна зробити — чесно обговорити ситуацію, щоб усе з'ясувати і не будувати повітряних замків.

Він обговорює з вами своїх дівчат

Цей пункт випливає з попереднього: ви для чоловіка не більше, ніж друг, і він вважає абсолютно нормальним розмовляти з вами на теми його невдалих романів і обговорювати красунь, що проходять повз. Швидше за все, він просто не бачить у вас потенційну кохану.

Він фліртує з іншими

Можливо, ви помітили це на вечірці, де ви були у компанії спільних друзів. Або на його сторінці у соціальних мережах. Якщо чоловікові не байдужа жінка і він закоханий, усі інші швидко відходять на другий план. Флірт сигналізує про те, що він відчуває себе вільним і його думки не зайняті тільки вами.

Ваші побачення одноманітні

Байдужість може бути і у відносинах, що вже почалися. У цьому випадку він може зустрічатися з вами просто через нудьгу, очікуючи на більш вдалий варіант (наскільки б прикро це не звучало, але так дійсно трапляється). Якщо усі ваші зустрічі відбуваються у вас вдома, їх основу складає секс, він не намагається порадувати вас хоча б букетом квітів або запросити кудись на вечерю, замисліться. Можливо, він просто використовує вас як тимчасовий варіант і насправді не відчуває ніяких почуттів?

Він все одно удає, що байдужий

І, нарешті, найочевидніше: попри спроби привернути увагу, чоловік у всьому удає, що жінка йому байдужа. А ви при цьому будуєте ілюзії і для власного заспокоєння хочете думати, що він просто "грає", хоча насправді ставиться до вас зовсім інакше. Якщо ви відчуваєте, що усі кроки назустріч вашим стосункам робите лише ви, він не проявляє ніякої ініціативи і навіть нібито уникає спілкування, просто забудьте його. Ви гідні більшого! Поважайте себе і озирніться навколо — напевно вас вже зачекався інший чоловік, якого ви, поки намагаєтесь привернути увагу першого, просто не помічаєте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *