Будь самим собою: всі інші ролі вже зайняті

«Зрозуміло, що людям не подобається, коли ти не такий, як вони. Вони будуть довго тебе висміювати, засуджувати, принижувати, але це все відбувається від заздрості. Вони не можуть так, як ти, у них духу бракує. Простіше назвати когось психом, ніж визнати, що тобі страшно відрізнитися від натовпу» – Леді Гага, інформує Ukr.Media.

У підлітковому віці, а потім в кризи життя, ми починаємо ставити собі питання про ідентичність. Ми тонемо в життєвій суєті, бажанні інших людей, інформаційному шумі і порад оточуючих. Хто я такий і куди йду?

Як стати самим собою?

Усвідом себе як особистість

Знайди час подумати на тим, хто ти такий і куди йдеш. Чого хочеш досягти і як виглядають твої мрії? Які принципи для тебе важливі? За що готовий боротися, а що не важливо для тебе? Якою би хотів бути людиною і до чого слід прагнути? З якими людьми ти хотів би спілкуватися? Яку дівчину шукаєш?

Запиши на аркуші свої базові установки житті. Склади письмовий список цілей в житті. Який твій план на найближчі п'ять років? Які риси характеру варто розвивати і над чим працювати? Усвідом себе як особистість.

Не бійся бути унікальним

Бути нормальним, стандартним і нічим не відрізнятися від натовпу – це дурість. Кожна людина-унікальний індивідуум. Тобі не потрібно схвалення оточуючих, щоб жити так, як хочеш сам. Ти не зобов'язаний нікому нічого доводити, жити чужими мріями або цілями. Не йди проти себе, своїх життєвих принципів і правил.

Якщо оточуючі не беруть тебе, то це з-за вузькості їх поглядів. Ти не зобов'язаний любити алкоголь і тусити по клубам, якщо у тебе інші інтереси. Ти не повинен сидіти в тренажерному залі цілодобово, працюючи над ідеальними кубиками преса. Ти не повинен орати з ранку до вечора, поклоняючись грошима. Не бійся бути унікальним і самим собою.

Полюби себе

В життєвій суєті тобі занадто часто кажуть роби те і допоможи цьому. Але нас забувають навчити любові до самого себе. Виявляй розумний егоїзм, відстоюй свої інтереси, навчися відмовляти і говорити «ні», бажаючим скористатися тобою. Потіш себе відпочинком, гарним одягом, смачною їжею та іншими дрібницями. Полюби себе і знайди гармонію.

Будь собою

Не будь у полоні чужої думки, не слід залежати від оточуючих, не намагайся всім сподобатися і догоджати. Не порівнюй себе з іншими і не бійся недосконалості. Перестань турбуватися як сприймають тебе інші люди.

Оточуй себе позитивними людьми, позбавляйся від спілкування з токсичними і критикуючими особистостями. Розвивай і поважай свою індивідуальність. Твій стиль, манера поведінки і спосіб життя. Не дозволяй оточуючим збивати тебе з пантелику.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *