Це нормально чи розлучення не за горами: Чоловік із дружиною хочуть провести відпочинок окремо

Якщо чоловік знову і знову хоче поїхати відпочивати без дружини, це привід задуматися: а чи все гаразд у ваших стосунках, інформує Ukr.Media.

Одні вважають, що роздільна відпустка — чудовий спосіб "освіжити" відносини, відпочити один від одного і скучити. У когось просто не збігаються бажання та потреби. Хтось воліє цілодобово валятися на пляжі, а іншому потрібен постійний екшен та нові враження. Також у сім'ях з дітьми трапляються ситуації, коли тато залишається працювати, а дружину з нащадками відправляє відпочивати.

Спільна відпустка наповнює пару новими враженнями, дає можливість забути про побутові проблеми, перезавантажитися та стати ближчими один до одного. До того ж це шанс провести разом більше часу, якщо обоє дуже захоплені роботою. То як же правильніше для сімейних стосунків — відпочивати разом чи окремо?

Для чоловіка та жінки особистий простір вкрай важливий. Якщо хочеться побути одному, поміркувати, порефлексувати, пограти в плейстейшн, сходити на футбол із друзями чи випити з колегами — це не про те, що чоловік не любить свою партнерку. Можливо, це означає, що він залишається вірним своїм звичкам, а кохана людина приймає це право на особистий простір та час без нього.

Коли двоє людей мають і спільне, і роздільне дозвілля, їм навряд чи захочеться проводити відпустку окремо. Адже свої потреби у приватному просторі вони задовольняють сповна. Якщо в сім'ї є "повітря" і свобода, людина не шукатиме їх додатково.

Якщо у відносинах немає поділу на спільне та особисте проведення часу, то, швидше за все, у чоловіка з'явиться думка про окремий відпочинок без другої половинки. Відпустка — це досить тривалий період розлуки. Якщо людям хочеться регулярно розлучатися, їм слід замислитися: а чи добре їм разом.

Усередині кожного з нас уживається безліч ролей: співробітник, коханець, батько, друг, спортсмен і т. д. Кожна "особистість" повинна реалізуватися. значить, він тримає подібні емоції в собі поруч із нею. Але йому неодмінно потрібно їх випустити, і відпустка — ідеальний для цього спосіб.

Якщо у відносинах немає свободи, то чоловік намагатиметься реалізувати її у будь-який спосіб, тим більше на відпочинку. Коли в парі є проблеми, а благовірний їде до Таїланду з друзями, з ймовірністю 95% у нього там станеться курортний роман. Якщо дівчина в компанії подруг їде до Єгипту чи Туреччини, їй точно будуть надавати знаки уваги. Таким чином самооцінка жінки підніметься, адже вдома їй не вистачає компліментів від партнера.

Якщо в сім'ї достатньо "повітря", тоді роздільна відпустка — це просто відпочинок. Чоловік їде на справжню рибалку. Дівчина відправляється, наприклад, у йога-тур, де її цікавитиме саме розвиток, а не увага навколишніх чоловіків.

Двоє дорослих людей завжди зможуть домовитися про той формат, який буде прийнятний для них обох. Для якоїсь родини буде нормою жити душа в душу, а раз на рік роз'їжджатися на два тижні і "випускати пару" так, як їм потрібно, а потім повертатися.

"Норму" кожна сім'я визначає собі сама. Однак, якщо чоловікові регулярно хочеться проводити відпустку окремо від партнерки, це привід задуматися: а ви точно живете з тією самою людиною, якщо весь час хочете від неї втекти?

Це не означає, що треба розлучатися. Це означає, що ви самі заплуталися і не розумієте чого хочете. Треба поговорити та з'ясувати, що відбувається у ваших стосунках, розібратися, чого вам не вистачає, знайти причини, обговорити проблеми та їх вирішення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *