Чому синдром Плюшкіна небезпечний для життя, пояснили психологи

Близькі люди раптом починають поводитися дивно. Вони не хочуть розлучатися з мотлохом, пояснюючи це тим, що речі коли-небудь знадобляться. Час іде, а кількість барахла збільшується, інформує Ukr.Media.

Так проявляється синдром Плюшкіна. Як розповіли психологи, це одна з форм обсесивно-компульсивного розладу. Прагнучи заповнити будинок речами, людина відволікається від внутрішніх переживань і нестерпного болю.

З часом розлад прогресуватиме, хворий озлобиться і почне вороже сприймати навколишній світ.

У такі моменти важливо не залишати близького сам на сам з його проблемою. Не можна висміювати або викидати речі. Марно щось пояснювати.

Навпаки, потрібно намагатися спрямовувати його енергію в те русло, де він зможе самореалізуватися. Наприклад, такі люди можуть сортувати речі на пунктах прийому гуманітарної допомоги. І, звісно, не обійтися без допомоги психолога, пояснили експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Один коментар

 1. Я хочу висловити подяку Марії за її дивовижні здібності ворожки та допомогу, яку вона надала моїй доньці Софії. Наша сім’я переживала важкі часи через розрив стосунків між Софією та її чоловіком Михайлом. Ми були відчайдушними і не знали, як повернути щастя в наш дім.

  Марія не тільки проявила неймовірну інтуїцію, а й уважно вислухала наші проблеми. Її ворожіння було точним і надихаючим. Вона передбачила, що є надія на возз’єднання і дала нам поради, як діяти.

  Завдяки Марії та її мудрим порадам, моя донька Софія змогла знайти в собі сили та рішучість, щоб відновити стосунки з Михайлом. Зараз вони щасливі разом, і наш дім знову наповнився коханням і гармонією.

  Я щиро вдячна Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає підтримку і напрямок у складних ситуаціях. Її дар дивовижний, і її тепле ставлення до клієнтів робить процес ще ціннішим. Спасибі вам, Маріє, за ваше диво і доброту!
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *