Експерти розкрили основні хитрощі, як припинити постійно думати про минуле

Так чи інакше всі люди подумки звертаються до минулого, але на всіх ця звичка має різний вплив, інформує Ukr.Media.

Деякі черпають сили та натхнення у подіях минулих років, інші аналізують свою поведінку та прагнуть кращого.

Проте є люди, які можуть буквально «застрягти» у минулому.

Як можна з цим упоратися?

Проаналізуйте, що вас "тримає"

Зазвичай, ми подумки повертаємося до тих самих подій. Потрібно проаналізувати, чим нам такі важливі дані спогади, радять експерти.

Цілком можливо, нам просто чогось не вистачає — хобі, спілкування, улюблених занять. Тому потрібно просто зробити своє життя більш цікавим та яскравим.

Депресія

Люди, які перебувають у депресивному стані, можуть «ховатись» у минулому, вважаючи, що світлих моментів більше ніколи не буде.

Це помилка.

Замість того, щоб «грітися» спогадами, треба взяти себе в руки та подолати цей стан. Декому це під силу зробити самостійно, але в інших випадках є необхідність звернутися за допомогою.

Суворість до себе

Деякі на регулярній основі повертаються в минуле для того, щоб проаналізувати свої помилки. Це, звичайно, корисна звичка, якщо людина просто робить висновки і продовжує жити далі повноцінним життям.

Інші ж починають сумніватися в собі, вважаючи себе не найгіднішою людиною. Важливо розуміти, що від помилок ніхто не може захиститись.

Важливо вміти робити правильні висновки. Не варто звертатися до спогадів лише для того, щоб зайвий раз дорікнути собі в недосконалості.

Самотність

Іноді для того, щоб відпустити минуле, потрібно просто зробити сучасне більш цікавим та продуктивним. Деякі люди страждають через вимушену самотність, тому й повертаються у спогадах у щасливіші дні свого життя.

Не варто витрачати цей час. Краще зайнятися пошуком нових друзів та почати вибудовувати соціальні зв'язки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *