Фрази, які допоможуть поставити на місце зарозумілу людину

Такі люди здаються впевненими, вони знають собі ціну. Просто вони нікому не дозволяють ставитися до себе нешанобливо. Чому ж ви дозволяєте? З зарозумілими людьми дуже неприємно знаходитися поруч. Вони не просто думають, що вони краще за вас. Їх поведінка і вчинки говорять про їх повну переконаність в тому, що вони краще, інформує Ukr.Media.

Такі люди вірять в те, що вони єдині і неповторні. Постійно чекають, що ними будуть захоплюватися. Вважають, що їм багато чого дозволено. Вони, здебільшого, не здатні співчувати і співпереживати. Їх поблажливе ставлення до оточуючих і зверхня поведінка може не тільки розсердити, але і принести біль. Ви не повинні дозволяти таким людям принижувати вас.

Зарозумілі особистості часто здаються впевненими в собі і знають собі ціну. Чому? Тому що вони нікому не дозволяють ставитися до себе нешанобливо. Чому ж ви дозволяєте?

Ось 6 фраз, які можна (і потрібно) використовувати у спілкуванні з зарозумілими особистостями:

«Чому ти так говориш?»

Суть цього питання полягає в тому, щоб змусити зарозумілу людину пояснити свою поведінку. Чому вона узагальнює, ображає або намагається навісити на вас певний ярлик. Залишається сподіватися, що людина задумається про те, а чи не сказала вона дійсно щось недозволене, що переходить межі.

«Чорт, це неприємно» або «Ти вдарив мене у хворе місце»

Зарозумілим особистостям майстерно вдається ранити почуття оточуючих людей. Вони не вміють співчувати і співпереживати, але прекрасно знають, як змусити відчувати співрозмовника просто жахливо.

Не бійтеся сказати такій людині, що своїми словами вона ранить вас. Можливо, ця особа перестане це робити.

«Це всього лише один погляд на ситуацію»

Звичайно ж, всі ми маємо право висловлювати свої думки. Тим не менш нерозумно і надзвичайно наївно вважати, що істина полягає лише в одному, конкретному судженні. Дайте зарозумілій особистості зрозуміти, що не всі у цьому світі поділяють її погляди.

«Це прозвучало досить зарозуміло. Я впевнений, що ти зовсім цього не хотів»

Так ви дасте зарозумілій людині зрозуміти, що ви не поспішаєте робити висновки про неї. Ви вірите, що вона бажає вам всього найкращого. Насправді ви просто даєте людині можливість врятувати свою репутацію, переформулювати раніше висловлені думки в більш позитивному ключі. Одночасно ви даєте такій людині зрозуміти, що не дасте йому зневажати собою.

«А ти знаєш, що моя мама взагалі-то…»

Зарозуміла особистість почала відкрито ображати певних людей? Спробуйте припинити таку поведінку на корені і розвернути ситуацію на 180 градусів. Скажіть, що ваш родич (наприклад, мама) належить до цієї ж групи людей.

Зарозумілі особистості ведуть себе подібним чином лише для того, щоб на тлі інших здатися вищими і кращми. Дайте таким людям зрозуміти, що вони своїми образами зачепили вашу сім'ю. Вони зрозуміють, що, ображаючи цих людей, вони ображають і вас теж. Зазвичай, вони одразу починають вибачатися і намагатися якомога швидше перевести розмову на іншу тему.

«Я був би тобі дуже вдячний, якби ти перестав говорити про це, і прямо зараз»

Зарозуміла особа, розмовляючи з вами, вела себе грубо і безцеремонно? Ви можете відповісти їй тим же. Ви можете в досить жорсткій формі закінчити цю розмову. Зарозумілим особистостям подобається говорити. Вони можуть говорити і говорити. Саме тому важливо вміти вчасно зупинити їх.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *