Як закохати в себе чоловіка за допомогою листування: поради, які реально працюють

Якщо ви зараз перебуваєте в стані активного пошуку чоловіка, то поради, зібрані в цій статті, будуть вам вкрай корисні. Вони навчать вас правильно фліртувати та спілкуватися в соціальних мережах та месенджерах, інформує Ukr.Media.

Налаштуйтесь на правильну хвилю

Дивно, але наш внутрішній стан відчувається навіть під час листування. Якщо ви пишете з надією та метою сподобатися, це може не спрацювати. Бажання догодити відчувається, тому чоловік може одразу зрозуміти, що йому хочуть сподобатися. Це вгадується у кількості та розмірі повідомлень.

Намагайтеся спілкуватися не дуже завзято. Будьте трохи прохолоднішою, ніж чоловік. Можете сказати, що у вас немає особливо часу через роботу, якщо співрозмовник запитає, чому ви такі прохолодні у соціальній мережі. Відповідайте не відразу і пишіть не дуже багато, залишаючи інтригу.

Не обговорюйте нічого серйозного

Не спілкуйтесь на тему політики, роботи, домашніх проблем. Піднімайте та підтримуйте лише легкі та приємні для вас теми. У жодному разі не з'ясовуйте стосунки. Наприклад, чоловік обіцяв зателефонувати, але не зробив це з якоїсь причини. Не потрібно влаштовувати аналіз польотів прямо в месенджері. Робіть спілкування легким, ніби вас неможливо вивести із себе.

Не будьте передбачуваною та прісною

Не пишіть в один час, в одній і тій самій манері, то це не провокуватиме чоловіка на якісь дії. Пишіть різноманітно, з різним посилом. Жартуйте, використовуйте нестандартні смайлики і картинки.

Намагайтеся робити листування більш емоційним. Не ставте нудних запитань і не відповідайте нудно на подібні запитання від чоловіка. Замість звичайної відповіді спробуйте сказати чоловікові, щоб він вгадав, ким ви працюєте. Якщо він нормальний, йому буде це цікаво і його це захопить.

Змусіть чоловіка бажати вас

Чоловіків природа зробила мисливцями. Дайте тому, хто вам сподобався, відчути себе таким. Не беріть на себе ініціативу. Не пишіть першою, не кличте на побачення. Підштовхуйте чоловіка до цього, але не робіть за нього цю роботу, адже він досить швидко охолоне.

Чудовий спосіб змусити його на вас "полювати" — не давати прямих відповідей на запитання. Наприклад, він каже вам, що хоче побачитися вживу. У цей момент ви можете сказати "так", але мудріше буде дати не зовсім зрозумілу відповідь. Наприклад, послати усміхнений смайлик. Деякі жінки зовсім виходять із соціальних мереж і не відповідають. Тут важливо пам'ятати, що таким чином діяти постійно не можна. Це працює в основному лише один раз. Якщо постійно ігнорувати чоловіка, він може подумати, що з вами щось не так, що ви його "динаміте". Тут річ у тім, що всі ми так влаштовані — нам потрібно все прояснити. Позбавляючи цього чоловіка, ви змушуєте його проявляти активність.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *