Як зрозуміти, що чоловік налаштований серйозно — він не зможе цього приховати!

Не завжди вдається зрозуміти, як же насправді до вас ставиться чоловік. При цьому психологи помічають поведінку чоловіка, який налаштований найсерйознішим чином. Ми підкажемо, як зрозуміти все без слів, інформує Ukr.Media.

Він знайомить вас зі своїми друзями

Якщо ви лише тимчасове явище в житті чоловіка, він ніколи не з'явиться у своєму оточенні з вами. Зовсім інша справа, якщо він пропонує сходити кудись разом з його друзями або кимось із рідні. Можете відсвяткувати маленьку перемогу — чоловік має на вас види. Звичайно, приміряти фату ще рано, проте є ймовірність, що чоловік готовий до більш рішучих кроків, наприклад, спільного проживання.

Він хоче знати, що він для вас — єдиний

Коли чоловік вже всіма силами дає вам зрозуміти, що ви — єдина жінка в його житті, та й сам вимагає в тій чи іншій мірі підтвердження, що у вас немає нікого, крім нього, говорить про те, що чоловік налаштований як ніколи серйозно. Якщо у нього є серйозні плани на Вашу адресу, він, швидше за все, намагатиметься зайняти якомога більше простору Вашого життя.

Він готовий зірватися до вас на допомогу в будь-який час

Чоловік, який не розглядає жінку серйозно, ніколи не буде витрачати на неї час, який він запланував провести зовсім по-іншому. Вам потрібно допомогти посеред ночі і він зривається на інший кінець міста? Вас можна привітати, адже чоловік дійсно живить до вас певні почуття. Крім того, серйозний чоловік завжди враховує ваші потреби і готовий йти на поступки.

Він ділиться своїми почуттями з вами

Більшість чоловіків приховують свої почуття, особливо від друзів своєї статі. Коли чоловік розуміє, що ви — його ідеальна жінка, він готовий на такий подвиг, як розкриття почуттів перед вами. Йому не страшно опинитися перед вами в уразливому становищі. Зверніть увагу на цей момент.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *