Як зрозуміти, що партнер вас не поважає: 6 головних ознак

Проявити повагу до коханої людини можна, просто з огляду на її думку, не вдаючись до нечесних методів ведення спору. Повага виключає спроби встановити владу над партнером або маніпулювання ним, і полягає у праві бути собою і бути коханим за те, ким він є, інформує Ukr.Media.

Повага знаходить вираз у нашій щоденній поведінці коли партнери:

  • слухають один одного,
  • добре відгукуються один про одного,
  • відкриті та чесні один з одним,
  • цінують почуття один одного,
  • дають один одному вільний простір,
  • поважають кордони,
  • поділяють захоплення і хобі один одного.

Чесність допомагає запобігти розвитку непотрібної драматичності та заощадити час. Якщо вас не влаштовує те, як партнер з вами розмовляє або відноситься до вас, скажіть йому про це.

Ознаки відсутності поваги у стосунках:

На вас не звертають уваги

Уважність до слів своєї другої половинки — це головна і фундаментальна основа поваги. Якщо ви уважно слухаєте партнера, то тим самим демонструєте свою зацікавленість і турботу.

Обидві сторони повинні бути вільними у вираженні думок, але якщо вас починають переривати, перекрикувати або ігнорувати, значить, вас не поважають. І процес комунікації у відносинах порушується.

Слухати — не означає погоджуватися з усім підряд, а вислуховувати партнера і тоді відповідати. Це не тільки говорить про вашу повагу, але і зміцнює відносини.

Тому якщо ваш партнер не виявляє інтересу до того, що ви йому говорите, не відповідає і намагається перервати на півслові, то це вірний знак його неповаги.

Вам постійно вказують на ваші недоліки

Кожен з нас помиляється, і всі ми неідеальні. Але почуття внутрішньої провини за свої недоліки багаторазово підсилюється, якщо партнер регулярно продовжує про них нагадувати.

Всі ми допускаємо помилки, головне навчитися приймати це і робити необхідні висновки, щоб надалі їх уникати. Хороший партнер повинен допомагати рости та нагадувати про всі ваші позитивні якості.

Якщо ж він то і справа вказує на слабкі сторони, значить він вас не поважає.

Ви знаходитесь в кінці списку пріоритетів

Кожній людині потрібен час «на себе», і це цілком нормально. Але якщо це служить виправданням відсутності уваги до вас, то про повагу можете забути.

Іноді ми дійсно можемо бути завалені роботою, але якщо ваше повідомлення або особисто ви опиняєтеся свідомо позбавленими уваги, це може говорити про байдужість.

Немає нічого поганого в тому, коли увага приділяється іншим людям, але якщо вас ігнорують, а на запитання відповідають в останню хвилину, то це явна ознака відсутності уваги до вас.

Грубе і негарне звернення

Будь-який прояв емоційного насильства вже говорить про неповагу. Повага починається там, де немає насильства.

Якщо ваш партнер принижує вас, навмисно обзиває вас або ваші почуття, то ні про яку повагу не може бути й мови.

Критика і розмови на підвищених тонах — це ознаки грубості та неприязні, а лайки й жорсткі висловлювання змушують вас страждати. І ваш партнер чудово це знає.

Якщо ж він все одно продовжує це робити, значить просто вас не поважає.

Спроби контролювати

Повага повинна бути взаємною. У стосунків немає майбутнього, якщо хтось намагається захопити над ними контроль. Обидві сторони повинні вміти йти на компроміс, принаймні, в непринципових речах. Не можна завжди робити тільки по-своєму.

У вас є свої погляди та потреби, і якщо ваша друга половинка хоче керувати вами або робити все так, як їй хочеться, значить вона вас не поважає.

Не мовчіть про те, що для вас важливо. Дайте своєму партнерові знати, коли його дії стають для вас неприйнятними.

Неповажне ставлення до вашої родини та друзів

Партнер необов'язково повинен любити вашу сім'ю або друзів так, як ви. Але він зобов'язаний їх поважати. Ви збираєтеся провести життя разом, а тому будете часто бачити родичів одне одного. Дуже важливо надавати їм належну повагу.

У будь-яких здорових відносинах важливо поважати сім'ю і друзів своєї другої половинки. Близькі люди партнера важливі для нього, а тому заради вашої любові ви, щонайменше, теж повинні їм виявляти повагу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *