Кілька жіночих вчинків, які можуть спонукати чоловіка до розставання

Чоловіки і жінки по-різному дивляться на одні й ті самі речі. І якщо для жінок якісь їх вчинки виглядають абсолютно нормальними, то чоловіки сприймають це більш ніж негативно. Ображаються на своїх обраниць, а ті дивуються, чому це відбувається. Давайте розберемося, як не варто поводитись, щоб не засмучувати свого обранця і не створювати ґрунт для сварок і непорозуміння, інформує Ukr.Media.

Прояв дурості

Чоловікам не подобається, коли жінка береться доводити свою точку зору на людях, якщо вона не впевнена у тому, що права, і не ґрунтуючись на будь-яких фактах. Трапляється, що дама знаходить щось у журналі або в інтернеті і думає, що це так і є. І взагалі, вони завжди мають рацію. Постійна правота дратує не менше, ніж відверта дурість.

Упертість і небажання слухати

Або невміння слухати до кінця. Коли чоловік хоче щось сказати, жінка починає перебивати або її увага зосереджується на якомусь іншому предметі, і вона слухає повз вуха, а можливо, і зовсім не слухає свого партнера.

Наслідування іншої жінки

Чоловіка дуже дратує, коли його жінка, дружина або дівчина, знаходить для себе натхнення у подрузі або знайомій і починає все за нею повторювати, буквально копіювати її.

Надмірна активність

Якщо жінка бере на себе чоловічі функції і починає у прямому сенсі слова домагатися чоловіка — це вводить представників сильної половини людства у стан нерозуміння, насторожує і відлякує. Не варто забувати, що чоловік за своєю сутністю все ж таки мисливець, тому потрібно давати йому можливість поводитися так, як це закладено у ньому природою.

Нецензурні слова і зухвала поведінка

Міцні слова, які ллються потоком з ніжних жіночих вуст, відлякують чоловіків. Також як і грубість та зухвала поведінка. Чоловік хоче бачити поруч з собою слабку жінку, а не шевця або брутала. Одна з функцій, закладених природою у чоловіках — це бажання захищати жінку. А як можна захищати того, хто сам готовий у будь-яку секунду кинутися на амбразуру?

Крик

Жодному чоловікові не подобається, коли жінка починає підвищувати голос, кричати, активно жестикулювати, особливо коли це відбувається там, де можуть побачити люди. Така поведінка жінки в очах чоловіка виглядає як спроба залізти на його територію і повоювати з ним.

Паління та інші шкідливі звички

Для будь-якого чоловіка жінка — уособлення материнства. Вона створена для народження дитини. Але яке здоров'я може подарувати його спадкоємцю жінка, яка не піклується про себе, нехтує собою і власним, і його майбутнім. Те ж саме можна сказати і про зловживання алкоголем. Чоловікам не подобаються дівчата, які часто дозволяють собі зайвого.

Вульгарність в одязі

З одного боку, короткі спідниці і глибокі вирізи сексуально привабливі, але не тоді, коли це виглядає занадто і не коли йдеться про його жінку. Партнерські відносини чоловік не буде будувати з жінкою, яка нехтує правилами пристойності і сильно оголюється не для нього, а для інших.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *