Не варто її слухати: які 7 жіночих прохань чоловікові краще ігнорувати

Справжній джентльмен ніколи не відмовить своїй дамі. Однак далеко не всі жіночі прохання чоловік має беззаперечно приймати, інформує Ukr.Media.

Деякі з них відкрито принижують його гідність, а деякі взагалі можуть зруйнувати стосунки.

Вимога дати їй усі свої паролі

У 21 столітті Інтернет — це топ-зона для розваг. Але в людини має бути особистий простір. Відносини та рабство — різні речі. Якщо чоловік має профайли в соц. мережах, це зовсім не означає, що він обов'язково займається там з кимось віртуальним коханням, або ж листується з «доступними» дівчатами. Потрібно вміти довіряти людині.

Вірність чоловіка не завжди залежить від його сторінки на якомусь сайті. Хлопець може не давати своїх логінів не лише тому, що має секрети. Це просто його особиста територія, де він може спілкуватися з однодумцями.

Бажання, щоб він поніс сумочку

По-перше, жіноча сумка або клатч — це дуже легка ноша. По-друге, чоловік з ними виглядатиме безглуздо. Якщо є бажання застосувати фізичну силу свого обранця, краще довірити йому принести з базару мішок картоплі.

І користі буде більше, і вага важча. А представникам сильної статі варто пам'ятати, що це перевірка на потенційного «підкаблучника».

Прохання відпустити її на курорт із подругами, якщо відпустки збігаються

Жінку не можна утримати на прив'язі. Їй треба вірити. Але, з іншого боку, чи це подруги? Якщо є можливість вирушити у відпустку одночасно, то навіщо чоловікові залишатися в тісній квартирі? Краще їхати до моря разом. І йдеться не про контроль. Просто на «блакитному березі» удвох набагато цікавіше.

Тісний контакт із друзями чоловічої статі

Якщо жінка проводить більше часу з колишніми однокласниками, ніж із хлопцем чи чоловіком, це має насторожити. Не потрібно одягати на дружину хіджаб і забороняти їй бачитися з друзями протилежної статі. Але сім'я та стосунки все одно мають бути у пріоритеті.

Будь-якого роду маніпуляції

Прекрасна стать дуже хитра. Якщо жінка заливається сльозами, це ще не означає, що їй справді погано. Деякі дамочки, таким чином, намагаються досягти бажаного. Чоловікові варто тримати вухо гостро та не піддаватися на провокації. Інакше йому сядуть на шию і ніжки звісять.

Прохання переписати на дівчину майно

Немає нічого поганого у тому, щоб утримувати свою жінку. Але якщо в перший або другий день після знайомства дівчина вже запитує, чи має хлопець квартиру або іншу нерухомість і пропонує на неї це переписати, чоловікові слід замислитися.

Цілком можливо, що він зв'язався далеко не з тією представницею прекрасної статі, яка йому потрібна.

Прохання стати для неї «джином»

Хлопець має бути для дівчини виконавцем мрії. Але якщо йдеться про вагомі бажання. Бути «спонсором» та «хлопчиком на побігеньках», як кажуть в Одесі, «дві великі різниці». Чоловікам варто це зрозуміти.

Існує певний сорт дівчат, яким просто подобається, коли хлопець бігає сюди-туди з «висунутим язиком».

У залицяннях немає нічого поганого. Але, якщо хлопцеві необхідно в найближчі 10 годин бути на роботі, дівчина сама може купити собі сік або пасту, а не дзвонити йому з проханням поїхати в іншу частину міста.

Проста істина

Безперечно, все суб'єктивно. І навіть вищеописані прохання доречні, якщо вони не шкодять стосункам.

Все залежить від людей та гіперболізації даних подій. Головне у парі — повага та взаєморозуміння. Ніхто не повинен зневажати один одного Це проста істина.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *