Нікому не розповідайте ці факти про себе — розмови про це викличуть лише заздрість та негатив

Сучасний світ відмовляється від табуйованих тем, тепер легко обговорюють інтимне життя, доходи й релігію. Але коучи й психологи все ж рекомендують деякі факти та події життя залишати тільки для найближчих, щоб не зіткнутися із заздрістю й осудом, інформує Ukr.Media.

Плани та мрії

Карти бажань, списки, ритуали щодо виконання мрії — дедалі частіше нас вчать правильно хотіти чогось, загадувати так, щоб справдилось. Один із найпоширеніших способів: уявити, що мрія вже здійснилася, говорити про неї в цей час.

Однак далеко не всі психологи згодні з цією тактикою: багато з них вважає, що озвучене бажання для підсвідомості звучить як таке, що відбулося. Азарт і запал виконання задуманого пропадає. До того ж, великий ризик зіткнутися з банальною заздрістю.

Здоров'я та краса

Розмови про лікарів та лікарні лякають, адже всі люблять щасливих та успішних людей. Детальна розповідь про обстеження ставить співрозмовника в незручне становище. А б'юті-процедури нехай залишаються таємницею, щоб усі думали: ви блискучі від природи й не докладаєте жодних зусиль.

Про негатив і невдачі

Поділитися можна з близькими, тими, хто підтримає та зарядить енергією. Далекому оточенню зовсім не обов'язково знати, що у вашому житті пішло не так, адже ці факти можуть їх потішити і підживити.

Добрі справи

Якщо ви займаєтеся благодійністю, залиште цей факт із собою. Ви можете запропонувати приєднатися, але не хвалитися допомогою. Вихваляння нівелює всі добрі пориви, а в очах навколишніх ви будете тим, хто намагається домогтися схвалення і захоплення.

Страхи

У страху дуже потужна енергія, тому розповідати про тривоги варто лише близьким: вони підкажуть, як упоратися з фобіями та панікою. А порожні розмови про те, чого боїтеся, лише сильніше занурять у вир тривожності.

Інтимне життя

Не пускайте глядачів у вашу постіль: багато хто із задоволенням користується ефектом «замкової щілини», адже інтим це щось дуже особисте, а отже, приваблює та інтригує. Обійдіться без порад приятельок у тому, що має відбуватися лише між вами та партнером.

Обман та зрада

Якщо одного разу ви зробили погано, не варто про це розповідати. Ймовірно, ви багато разів пошкодували про скоєне або не могли зробити інакше, але розмова про обман чи вашу зраду змусить знову пережити неприємні емоції. Єдина, з ким варто поділитися, — людина, яку ви обдурили чи залишили. ЇЇ прощення змусить відпустити ситуацію.

Доходи

Висока зарплата викликає заздрість, а низька змусить вас жаліти. Якщо ви не збираєтеся покликати когось працювати в тій же фірмі та не розписуєте плюси співпраці, залиште конкретну цифру доходів при собі.

Нерухомість та великі покупки

Не варто ділитися тим, як накопичили на квартиру або отримали у спадок будинок, це викличе заздрість та шквал непроханих порад. Вам розкажуть, що найкраще продати житло, здати, зробити ремонт чи негайно обміняти на велику площу. Не давайте навколишнім втручатися у ваші плани та збивати зі шляху.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *