П’ять фраз, які говорить жінка, якщо не поважає чоловіка

Нерідко трапляється так, що жінка в пориві злості може висловити своєму чоловікові невдоволення, але є фрази, що говорять про неповагу до представника сильної статі. Особливо слід замислитися в тому разі, якщо вони звучать з вуст обраниці дуже часто, інформує Ukr.Media.

Які фрази вимовляє жінка, яка не поважає свого чоловіка

Голосить про те, з ким вона зв'язалася

Коли жінка сильно розчарована вчинком чоловіка, а він може бути і не таким жахливим, то може ставити питання: "Господи" з ким я зв'язалася?" Жінка впевнена, що поведінка чоловіка, а також його вчинки вийшли за рамки загальноприйнятих правил.

Нагадування чоловікові про те, що він повинен

Питання, що повинен кожен з подружжя в шлюбі, варто обговорити ще до того, як були дані клятви вірності. Якщо представниця прекрасної статі постійно говорить про те, що її чоловік їй щось винен, вона проявляє при цьому егоїзм, і їй завжди буде мало того, що їй дає чоловік.

Припинення розмови фразою "Ой, все!”

У цьому разі жінка дає зрозуміти, що їй розмова набридла і вона має намір її завершити негайно, тим самим закриваючи рот своєму супутнику.

Фраза здивування "І це все, на що ти здатний?”

Найбільше буде нанесено образи, якщо жінка вимовляє, коли чоловік приніс свою заробітну плату — так знецінюються всі його старання. Є ймовірність, що жінка таким чином намагається стимулювати свого коханого на подвиги. Але в такій інтерпретації фраза свідчить про те, що вона не поважає чоловіка.

Фраза "Я так і знала"

Якщо представниця прекрасної статі на адресу свого обранця вимовляє таку фразу, то це свідчить про те, що вона анітрохи не сумнівалася, що справа піде не так, як планувалося. Така фраза як би говорить про те, що представник сильної статі не здатний нічого зробити нормально.

Коли жінка вимовляє подібні фрази щодо своєї другої половинки, вона навіть не намагається приховати свої почуття.

Які фрази вимовляє жінка, яка не поважає свого чоловіка, але намагається це приховати

Жінка натякає на те, що її не обожнюють

Фраза може звучати наступним чином: "Як би хотілося жити в часи, коли з жінок порошинки здували". Супроводжується такий вислів млосними зітханнями і мрійливим поглядом. За допомогою такої фрази жінка намагається дати зрозуміти своєму супутнику, що він не дає їй необхідного захисту, а також не забезпечує всім необхідним.

Жінка говорить про те, що сучасні дами здатні самі все вирішити

За допомогою такої фрази представниця прекрасної статі завуальовано говорить про те, що чоловік не здатний приймати рішення, а ось сучасні дами володіють усіма необхідними для цього якостями. Насправді представниці прекрасної статі, яка вимовляє ці слова, дуже хотілося б, щоб її супутник взяв частину її обов'язків на себе.

Постійні нагадування про те, що все лежить на плечах жінки

Представниця прекрасної статі постійно дає зрозуміти своєму супутнику, що йому все подається на блюдечку з блакитною облямівкою, тобто все приготовлено, прибрано, вдома тепло і затишно. Жінка вважає, що це тільки її заслуга, і частіше намагається про це натякнути.

Жінка каже, що заплатить за все

Такі фрази також дуже болісно б'ють по самолюбству чоловіка, особливо в тому разі, якщо дама заробляє більше і говорить про те, що сама здатна за все заплатити. Представниця прекрасної статі практично прямо говорить про те, що її супутник не здатний забезпечити сім'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *