Речі у жінці, які чоловіки помічають під час знайомства в першу чергу

Є речі, на які чоловіки несвідомо звертають особливу увагу під час знайомства або першій зустрічі з жінкою. Прочитайте цю статтю, щоб точно знати, над чим варто попрацювати, щоб стати привабливішими, інформує Ukr.Media.

Постава

Чоловікам більше подобаються жінки із прямою поставою. Природа зробила так, що підсвідомо люди з прямою поставою нам здаються здоровішими, сильнішими. У жодному разі не ігноруйте це. Нагадуйте собі про те, що потрібно ходити із прямою спиною. Дуже добре на поставу впливає спорт, плавання, танці, йога.

Хода

На це також варто звертати увагу. Любительки чоловічої ходи, на жаль, мають дуже мало шансів на правильне враження на сильну стать. Ходіть граціозно, але не химерно. Працюйте стегнами, але не заграйтеся. Ходіть легко, наче пір'їнка. Чоловіки обожнюють жінок з гарною ходою, адже так ви транслюєте свою жіночність без слів і без очей.

Волосся

Чоловіки самі не знають, що надають величезного значення жіночому волоссю — його красі, доглянутості. Більшості чоловіків подобаються довге волосся, але бувають винятки. Головне, щоб воно було гарним. Недоглянута голова відштовхує чоловіків, хай вони й самі цього остаточно не усвідомлюють.

Посмішка

Усміхнені люди завжди більш привабливі. Коли ми бачимо усмішку, ми підсвідомо розуміємо, що людина оптимістична, добра, а також їй добре в цей момент. Не секрет, що багато людей ходять похмурі. Посмішка дуже вигідно виділить вас на тлі інших жінок та людей загалом. Ще це добре не тільки для кохання, а й для бізнесу.

Дбайте про зуби. Жінки з красивими зубами (та й чоловіки теж) приваблюють протилежну стать куди краще, ніж ті, хто має якісь проблеми. Вкладайте гроші не в дорогі шмотки, а у своє здоров'я — насамперед у зуби.

Шкіра обличчя

Чоловіки думають, що їм начхати на те, в якому стані шкіра обличчя жінки, але це не так. У вас буде менше шансів сподобатися чоловікові, якщо у вас синець під очима, прищі чи інші дефекти. Намагайтеся позбавитися цього, якщо є можливість. Макіяж тут не буде добрим помічником, тому що сучасні чоловіки цінують природність.

Стан душі

Чоловіки звертають увагу на те, в якому стані зараз жінка. Переживання та дратівливість видно практично відразу. Якщо хочеться підкоряти чоловіків із першої зустрічі, то доведеться навчитися перемикати свою свідомість. На роботі ви можете бути строгими та зібраними. Але якщо ви йдете кудись розвіятись, розслабтеся, викиньте з голови непотрібні думки. Це дуже важливо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *