Щастя – це вибір: ви можете бути щасливими вже сьогодні

Щастя – це мета всього, що ми робимо. Ми молимося тому, що хочемо бути щасливими. Ми виходимо заміж/одружуємося і поступаємо в коледж тому, що хочемо бути щасливі. Ми просиджуємо годинами на роботі, виконуємо власні примхи і виконуємо обіцянки (що буває досить важко стримати) тому, що ми хочемо бути щасливі, інформує UkrMedia.

Щастя – це те, що надає сенс нашому життю. Саме тому, коли все йде не так, як ми сподівалися, це завдає нам сильну біль.

Щастя – це основа всього, до чого ми прагнемо в цьому житті. От тільки… Ми зовсім не замислюємося про те, що щастя – не стан екстазу, який настає після того, як ми досягнемо своїх цілей.

Щастя – це вибір

Вам зовсім не потрібно чекати моменту в невизначеному майбутньому, коли ваше життя, можливо, стане таким, яким повинне бути.

Щастя – це вибір. Саме так. Ви можете зробити це прямо зараз. Закрийте очі і скажіть собі: «Сьогодні я буду щасливим. Я вдячний за все, що у мене вже є».

Щастя не залежить від ваших досягнень і звершень. Припустимо, ви старанно працюєте для того, щоб щось отримати. Ви отримуєте це. Щастя, яке ви відчуваєте в той момент, швидкоплинне. Зовсім скоро ви вже і не пригадаєте, чому були так щасливі. Помічали за собою подібне? І ви знову починаєте думати, що щастя прийде до вас разом з наступним досягненням.

Нам втовкмачують, що ми повинні постійно йти далі і ніколи не зупинятися. Повинні працювати все краще й краще. Повинні прагнути до того, щоб ставати багатшими. Повинні продовжувати сидіти на дієтах і ставати все красивішими. Ми повинні прагнути до того, щоб стати щасливішими.

Зовсім не кажемо, що прагнення стати краще – це погано. Ріст і розвиток – це сенс нашого існування. А як щодо того, щоб почати витрачати сили і енергію на те, щоб дійсно бути щасливою людиною вже сьогодні, прямо зараз? Перестаньте робити все для того, щоб лише здаватися щасливим і успішним?

Не чекайте моменту, коли ви схуднете на 6 кілограмів. Не чекайте моменту, коли ви заробите півмільйона. Не чекайте моменту, коли ви (нарешті) почнете зустрічатися з тим, ким захоплюєтеся до безпам'ятства. Не чекайте моменту, коли станете кращі. Будьте щасливі вже сьогодні.

Будьте щасливі просто тому, що ви живі і у вас все добре. Будьте щасливі просто тому, що у вас є щось, необхідне цього світу. Будьте щасливі просто тому, що в світі є хтось, хто вас любить. Ця людина, яка любить вас такими, які ви є.

Для того, щоб бути щасливим, достатньо змінити спосіб мислення

Якщо замислитися, то ми зробили щастя – найбільшою проблемою. Але вся справа в тому, що щастя не вимагає від нас особливих зусиль. Для того, щоб бути щасливим, достатньо змінити спосіб мислення.

Вважаєте, що бути завжди щасливим – це егоїстично? Це не так. Як тільки ви станете щасливим постійно, в справу вступить ефект «доміно». Ви почнете випромінювати щастя і спокій. Ваше щастя і спокій передадуться оточуючим.

Для того, щоб принести гармонію і спокій у цей світ, потрібно, перш за все, починати з себе. Будьте щасливі. Зробіть це заради себе, заради світу навколо вас і заради всіх тих, кого ви любите і ким дорожите. Нехай вас наповнить вщерть любов, світло і позитивна енергія.

Ви самі робите вибір на користь щастя. Самі вирішуєте, що є мірою успіху. Вибираєте супутника життя, то місце, яке називаєте будинком. Ви можете не усвідомлювати того, що здатні змінити все у вашому житті.

Найчастіше ви знаєте, що правильно і що вам потрібно. Справа за головним – набратися сміливості і діяти. Сидіти та насолоджуватись жалістю до самого себе – легко. Ви навіть можете переконати себе в тому, що від ваших переживань щось зміниться… Але просто наберіться сміливості і зробіть вибір на користь щастя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *