Тільки даремно витратите час: ситуації, за яких не варто вступати у стосунки

Романтичні стосунки — штука досить крихка. І стосунки, само собою, бувають різні. Люди самі по собі істоти досить різноманітні, але коли люди породжують ще й симбіоз, варіацій того, що і як піде далі, стає дуже багато, інформує Ukr.Media.

І незважаючи на таку унікальність і несхожість кожної людини і кожної пари, є все ж таки кілька ситуацій, у яких можна з цілковитою впевненістю сказати, що вступати у стосунки не варто. Або з конкретною людиною, або в якійсь певній ситуації. Як відомо, не після кожного побачення в людей щось виходить надалі. І нижче будуть наведені ті ситуації, де точно не варто витрачати свої сили, свій час, свої нерви і, іноді, чужі теж.

Заміщення

Часто люди у стосунках не доживають до старості, а розходяться набагато раніше. Не можна точно сказати, добре це чи погано, але маємо, що є. І доволі поширена поведінка людей після розставань полягає у намаганні завести нові стосунки, які допоможуть впоратися з неприємним осадом від попередніх.

Людина переживає розрив колишніх стосунків, не хоче відчувати всю гаму негативних емоцій і шукає собі нову жертву. Ну, тобто, партнера, звісно ж. Але такі стосунки, які почалися через спроби заглушити емоції, живуть досить недовго і, як правило, приносять лише новий дискомфорт і проблеми. Не тільки тому, хто ці стосунки почав, а й другій людині.

Зміни

Деякі стосунки перетворюються не на партнерство, а на якусь дивну гру. Люди знаходять одне одного доволі привабливими як у плані зовнішності, так і характеру. І ніби образ у партнера що треба, а ніби й ні.

І тоді починається один із двох варіантів — або хтось намагається закрити на щось сумнівне і неприємне очі і повірити, що партнер зміниться сам собою, або ж починається активна фаза продавлювання своєї позиції і того, як усе робити правильно. Обидва варіанти, безумовно, шкодять або комусь одному, або відразу обом.

Десь я це вже бачив

Буває так, що кілька стосунків можуть іти за одним і тим самим сценарієм. Якщо у вас виникло відчуття, що все повторюється знову, але з іншим партнером, то варто придивитися, спробувати щось змінити або ж у разі чого виходити з таких стосунків (сценарії маються на увазі, звісно, негативні та болючі).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *