Типи побачень, на які жінці ніколи не можна погоджуватися

Психологи перерахували типи перших побачень, запрошення на які не потрібно приймати жінці, інформує Ukr.Media.

Кіно на першому побаченні

Це відразу показує, що чоловік не хоче витрачати на вас гроші, вибравши найдешевший варіант. Крім того, в кіно не можна поговорити, ближче дізнатися один про одного, а якщо фільм вам не сподобається, то побачення виявиться провальним.

Вечеря у нього вдома

Краще відмовитись від такого запрошення, щоб не ризикувати своєю безпекою, тому що ви ще не так добре знаєте чоловіка. Також це свідчить про те, що партнер, можливо, хоче зробити щось непристойне. Краще запросіть його в громадське місце, де будуть інші люди (наприклад, ресторан або кафе).

Активний відпочинок на першому побаченні

Похід у гори або прогулянка велосипедом — не найкращий варіант для першого побачення. Все це може виявитися стомливим, а у разі травми чи непередбачених обставин побачення закінчиться невдало.

Побачення у невідомому місці

Якщо партнер пропонує вам провести вечір у місці, де ви ніколи не були, краще не погоджуватися. По-перше, ви можете потрапити в неприємну ситуацію або заблукати. А по-друге, ви не знаєте, що на вас чекає, це може виявитися небезпечним.

Побачення з «економним» чоловіком

Багатьом це може бути дивним, проте в цьому випадку є логіка. Такий чоловік може запропонувати вам просто прогулятися під ручку або провести час у місці, де зараз є знижки. Це може бути дуже романтично, але якщо ви хочете щось більш вражаюче, цей варіант не для вас. Також «економний» чоловік може почати чіплятися до кожної позиції меню, якщо ви, наприклад, замовили надто дорогу страву. Це створить неприємну атмосферу та зіпсує вечір. Такий чоловік не зможе дозволити комфортний рівень стосунків у майбутньому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *