Важливі теми для розмови на першому побаченні, щоб вже до кінця було зрозуміло, чи потрібно ще зустрічатися

Перше побачення — захід вкрай відповідальний. Адже за пару годин потрібно не лише добре провести час, а й зрозуміти, чи захочеться побачитись із людиною ще, інформує Ukr.Media.

Ці теми допоможуть зрозуміти, чи є взаємна симпатія та бажання продовжувати знайомство. Або, навпаки, після побачення потрібно якнайшвидше заблокувати супутника чи супутницю у всіх соцмережах.

Що робить вас щасливими

Розкажіть один одному про захоплення, хобі та те, що приносить радість у житті. Наприклад, ви можете поділитися своїми улюбленими заняттями, такими як читання, подорожі, спорт або кулінарія. Це допоможе дізнатися один одного глибше і зрозуміти, чи сумісні ви. Якщо так, розмова на цю тему відразу створить тісніший зв'язок між співрозмовниками, адже стане очевидним: у вас спільні інтереси та цінності.

Як ви ставитеся до поліаморії

Погляди на формат відносин також слід обов'язково проговорити. Як мінімум, нудно точно не буде. Можете поділитися своєю думкою про те, що означає для вас поліаморія і як ви ставитеся до ідеї бути у стосунках не з однією людиною. Це може включати обговорення переваг та очікувань від партнера, а також обговорення досвіду в подібних відносинах якщо такі є. Відразу буде зрозуміло, наскільки ви сумісні у своїх поглядах на відносини та партнерство.

Які головні якості ви шукаєте у партнері

Також на першому побаченні буде не зайвим обговорити, що шукає потенційний партнер. Ви можете поділитися особистими уподобаннями та відповідними цінностями, які вважаєте важливими у відносинах. Наприклад, обговорити такі якості другої половинки: чесність, підтримка, гумор, інтелект і т. д. Це допоможе зрозуміти, наскільки ви сумісні у своїх уявленнях про ідеального партнера та любовні стосунки. І чи підходьте взагалі під "запити" один одного.

Як ви уявляєте свою ідеальну старість

Таке на перший погляд легке питання може дати повну картину про людину, з якою спілкуєтесь. Обговорюючи цю тему, і самі поділіться думками, яке бачите життя в майбутньому: чого хотіли б досягти, спробувати і пережити, скільки мати дітей і чи взагалі їх заводити. Ця тема також може включати обговорення планів на подорожі, хобі або інші речі, які ви хотіли б зробити за своє життя. Питання дасть розуміння, наскільки ви з кандидатом сумісні в уявленнях про майбутнє та які цінності дотримуєтеся.

Загальні інтереси

Крім описаних вище, не забудьте обговорити спільні інтереси. Розкажіть один одному про погляди на політику, улюблену музику, фільми та літературу. Це допоможе дізнатися один одного ще трохи краще і зрозуміти, наскільки ви сумісні у поглядах та інтересах. І, отримавши відповідь, точно знатимете, чи хочете ви зустрічатися вдруге з передбачуваним кандидатом на роль другої половинки, або чи готові тікати із зустрічі, сяючи п'ятами прямо зараз.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *