Використовуйте в житті: 5 правил, які позбавлять вас самотності

У день, коли на вулицях не ухилитися від чоловіків з букетами, що поспішають, а в соцмережах — від постів на кшталт "Мені чоловік купив/Коханий подарував", особливо легко відчути себе безнадійно самотньою. Навіть якщо ви давно в шлюбі. Психологи назвали п'ять речей, які потрібно зрозуміти, щоб раз і назавжди позбутися цього почуття, інформує Ukr.Media.

Вам не потрібне схвалення батьків

Люди, на думку психологів, протягом усього життя залишаються дітьми своїх батьків. Постійне прагнення до схвалення батька або матері заважає нам почуватися по-справжньому щасливими в парі. Натомість ми з сумнівом поглядаємо на партнера і прокручуємо в голові фразу "Ти могла знайти когось кращого", кинуту кимось із батьків. Або, навпаки, роками живемо в нещасливому шлюбі, побоюючись осуду рідних.

Партнер не зробить вас щасливішими, якщо ви нещасні самі по собі

Експерти нагадують: щастя людини — справа рук самої людини. Якщо за вікном дощ, а на роботі злі колеги, ви страждатимете незалежно від того, є у вас партнер чи ні. І навпаки: улюблена справа, приємне коло спілкування, класний інтер'єр і вид за вікном власної квартири скрасять життя будь-якій запеклій холостячці. А щасливі люди, як відомо, притягують загальну увагу і навряд чи довго пробудуть на самоті.

Особисті кордони — це важливо

Не намагайтеся побудувати стосунки з людиною, яка вас не поважає. Запізнюється на побачення на дві години, називає вас товстою, а вчора заявив, що борщ приготований не за фен-шую? Не повторюйте десять разів одне й те саме, радить експерт. Якщо перше попередження не спрацювало — будьте готові піти.

Діснеївського принца не існує

Відома кінокомпанія, як не сумно, увесь цей час нас дурила: білозубий красень не прискаче по нас на червоних вітрилах і не відвезе подалі від дедлайнів та офісних нарад. Припиніть чекати "того самого", радять експерти, і будьте реалістами.

Не можна позбутися самотності, лежачи на дивані

Ви проводите багато часу на самоті, бо в глибині душі уникаєте людей. Відірвіться від дивана з серіалами і спробуйте частіше вибиратися з дому. Запишіться, наприклад, у клуб мисливців за інопланетянами — там напевно повно цікавих людей. Гаразд, це варіант для найсильніших духом, а для інших є лайт-пропозиції: від клубу сальси до найпростішого фітнес-центру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *