Американський кіт на прізвисько КітКат встановив рекорд зі стрибків через скакалку

Кіт із «солодким» ім'ям КітКат із США, штат Міссурі, встановив світовий рекорд: за хвилину він зміг перестрибнути через скакалку цілих 9 разів! У цьому йому допомагала господиня — Тріша Сейфрід. Жінка вже багато років займається дресируванням тварин і навіть започаткувала агентство талантів серед свійських тварин, інформує Ukr.Media.

Тріша знайшла КітКата кинутим у сараї, коли йому було лише 4 тижні. Кошеня вона забрала до себе і через свою професію відразу почала його дресувати. Вже до шести місяців вихованець навчився показувати деякі трюки перед натовпом людей.

На сьогодні у його «робочому арсеналі» вже понад 20 трюків, у тому числі «дати п'ять», покрутитися, подати голос по команді, підійти до мітки та торкнутися її лапкою та багато іншого.

«Стрибки зі скакалкою, безумовно, його найвражаючіший трюк, проте через вік ми вже зводимо стрибки до мінімуму. Мабуть, його улюблений трюк зараз — "дай п'ять". Він любить "давати п'ять" усім своїм шанувальникам на заходах»

А мотивують котика лише два фактори — смачні ласощі та увага глядачів! Хазяйка зазначає, що КітКат справді любить слухати добрі слова на свою адресу, спостерігати усміхнені обличчя людей і, звісно, смачно перекушувати.

КітКат — справжня зірка. Крім того, що тепер його ім'я красуватиметься на сайті Книги рекордів Гіннесса, він уже кілька разів світив своєю мордочкою на телебаченні.

Сама Тріша пишається своїм вихованцем, називає його єдиним у своєму роді котом, який готовий працювати день у день і водночас знаходити в собі сили на те, щоб дарувати оточуючим свою ласку та любов.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *