Три знаки Зодіаку, які зведуть з розуму будь-якого чоловіка

Наприклад, представниці деяких знаків Зодіаку надто хвилюються через властиву їм надмірну самостійність, химерний характер, зайву лагідність або лінощі. Астрологи точно приписують цим якостям знак мінус. А ось чоловіків ця родзинка частенько зводить з розуму. Ми підготували хіт-парад Зодіаків, перед якими сильній статі не встояти, інформує Ukr.Media.

3 місце — Ваги

Одна дівчина-Терези здатна замінити цілий гарем найвибагливішому султану. Подібно до джина з пляшки, віртуозна красуня щоразу з'являтиметься перед коханим у новенькому образі. Вона чарівна, таємнича, чудова і здатна звабити будь-кого, будучи дотепною співрозмовницею та уважним слухачем. Дівчина-Терези може підтримувати будь-яку бесіду добу безперервно. Легкість, з якою вона крокує життям, постійний оптимізм і легкий характер роблять Терезів загальними улюбленицями.

Вони легко заводять друзів і завжди готові зробити комплімент, зателефонувати чи накреслити чарівну записку. Друзям вони здаються милими та сердечними.

Дам, що народилися під цим знаком, відрізняє краса як фізична, так і душевна. Витончена душевна організація, вроджена тактовність та любов до всього прекрасного — їхня візитна картка. Звичайно, поруч вони вважають за краще бачити відповідних чоловіків. Щасливчик, що супроводжує дівчину по життю, не повинен поступатися діамантові на її випещеному пальчику. Втім, до себе Терези досить самокритичні — їхній образ має відповідати високим стандартам і нещадно коригується за потреби.

Усі дівчата-Терези надзвичайно жіночні, що не може не підкуповувати чоловіків. Іноді ця особливість грає проти красунь. Потрапляючи у скрутне становище, вони часто стають абсолютно безпорадними, а тому нерідко пасивно спостерігають за ситуацією, очікуючи на допомогу ззовні. Безперечний плюс у тому, що дівчата-Терези завжди майстерні в коханні, адже їх знаком керує сама Венера.

Терези — справжні «батарейки», які постійно шукають шляхи виходу своєї нескінченної енергії. Вони будь-якої миті готові вирушити на край світу за веселими пригодами. Часто красуня навіть не встигає зважити всі за і проти нової авантюри, покладаючись на чуття, ніж на судження.

2 місце — Водолій

Дівчина-Водолій не хоче бути об'єктом бажання, швидше, вона мріє стати для чоловіка чудовим предметом мистецтва. Вона злегка повільна у всьому, включаючи стосунки. Плануєте перше побачення з красунею? Розраховувати завершити його в ліжку безглуздо, втім, як і друге, а передчуття так приваблює, особливо якщо нагорода так і дихає чуттєвістю.

Водолії мають сильний інтелект, живуть в основному розумом і ідеально виконують будь-яку доручену справу. Вони прагнуть досягти максимальних вершин у кар'єрі. Задоволені амбіції їм дуже важливі. Зазнаючи ж невдач, Водолії не сумують, адже на помилках навчаються.

Часом трудівниці беруться за чоловічу роботу: цілком можуть випробувати себе у ролі маляра, будівельника чи автомеханіка. Але найчастіше доля їх балує. Водолії — рекордсменки з зайняття високих постів, адже жінки біля керма такі сексуальні. При цьому людей, зайнятих виключно грошовими проблемами, вони вважають дурними.

Друзі — найкращий натхненник «водолійок». Вони легкі на підйом, впевнено почуваються в суспільстві та обожнюють вечірки. Відмінна риса — чесність та відкритість. Вони зовсім не вміють брехати, чекаючи такої самої поведінки і від оточення. Якщо ж дівчина-Водолій закохалася — вона готова розкрити перед обранцем душу навстіж.

Будучи істинними гуманістками, Водолії часто на рівних із сильними світу беруть участь у баталіях за світову справедливість. Вони дуже чутливі до страждань оточуючих, але вимагати комісії натомість не схильні. Головний чарівний недолік Водоліїв — їхня впертість у всьому. Якщо вже ці дівчата у щось вірять, переконати їх — надто складне завдання. Куди вже там якісь аргументи та факти!

Перше місце — Діва

Дівчата-Діви страждають на зайвий самоконтроль, при цьому досить демократично ставляться до оточуючих. Вони так само емоційні, як інші представниці народу Венери, але добре керують своїми почуттями. Внутрішні прагнення красунь залишаються для сторонніх таємницею за сімома печатками. Коник цих жінок — стриманість і вміння триматися серйозно, з гідністю. Хвора уявна мозоль — скромність.

Діви щиро вірять у силу самовдосконалення і дуже схильні до впливу чужих критичних суджень. Хоча у представниць знака добре розвинена інтуїція, вони вважають за краще довіряти інтелекту. Їхнє життя ґрунтується на трьох китах: мистецтві, музиці та літературі.

Дівчата-Діви переконані: вони здатні впоратися з будь-якою перешкодою. Красуні чіпляються в проблему як бульдог в кістку і розправляються з нею подібно до Тузика з грілкою! Їхньої енергії запросто вистачило б на десять жінок. Беручись за будь-яку справу, вони впевнені: ніхто не зможе впоратися з нею так, як вони самі. Втім, Дівам можна довіряти, вони чудові аналітики і люблять прораховувати все, включаючи стосунки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *