Вірні ознаки що чоловік охолов до вас і скоро кине

Чи можна до фатального розставання зрозуміти, що чоловік охолов і скоро розірве відносини? Так, слід лише звернути увагу на поведінку партнера, інформує Ukr.Media.

Все частіше здається, що коханий чоловік перетворився на незнайомця? Кудись пропали ніжність і пристрасть, а йому більше не цікаво проводити з вами час. Здається, ваші відносини під загрозою. Якщо партнер почав поводитися інакше, менше присвячує в плани і майже не ділиться подіями, які відбулися з ним днем, це небезпечний дзвіночок. Швидше за все, коханий охолов і збирається з вами розлучитися. Помітили такі ознаки в поведінці чоловіка? Тоді не втрачайте дорогоцінного часу, якщо хочете врятувати відносини.

Хлопець перестав бути ласкавим

Чоловік все рідше вас торкається, майже не робить компліментів і рідко називає якимись милими прізвиськами? Всі ці сигнали, що він до вас охолов.

У будь-яких романтичних стосунках першим дзвіночком до розладу або навіть майбутнього розставання служить факт, що один із партнерів перестав бути ласкавим до другого. Чоловік все рідше до вас торкається, майже не робить компліментів і рідко називає якимись милими прізвиськами? Ці всі сигнали, що партнер до вас охолов.

Чоловік не проявляє сексуального інтересу

Ще одна важлива деталь, буквально сигналізує про напругу у відносинах, — це або рідке кохання або раптова відсутність такого інтересу. Як зрозуміти, що чоловік скоро вас кине? Він перестане хотіти займатися з вами коханням. З одного боку, цілком нормально, що пристрасть з роками йде. Тривожним дзвіночком же стане саме пасивність і незацікавленість вашого супутника життя в близькості. Якщо збігається ще й перший пункт, то, швидше за все, партнер вже задумався про розставання з вами.

Чоловік замикається і вже не так багато з вами спілкується

Кудись різко пропали всі загальні теми. Тепер, якщо ви про щось і розмовляєте, то це скоріше щось нейтральне або ви ведете не діалог, а монолог.

Втрата сексуального інтересу, відсутність зацікавленості в вас в цілому. Все це, на жаль, говорить про одне: чоловік охолов. Кудись різко пропали всі загальні теми. Тепер, якщо ви про щось і розмовляєте, це скоріше щось нейтральне. Коханий може часто вас зовсім не слухати, йде кудись в себе. Таку його поведінку ви можете спостерігати не тільки перед швидким розставанням, але і якщо ваш партнер впав у депресію. В обох випадках зволікати не можна.

Коханий рідше з'являється вдома: затримується на роботі або йде ночувати до друзів

Якщо помічаєте за партнером таку поведінку, тут може бути два варіанти: чоловік завів коханку або планує незабаром з вами розлучитися. Зустрічатися йому вже некомфортно: він перебуває у стресовому стані, тому постійно знаходить альтернативу дому — місце, де може обміркувати все. Або ж знайшов рятівну розраду в іншій жінці. Відверті і чесні розмови допоможуть роз'яснити ситуацію.

Хлопець фліртує з іншими при вас

Чоловік може прямо показувати незацікавленість в вас, фліртуючи з іншими дівчатами.

Огидна і неприємна ситуація. Таким чином партнер може спеціально вас злити, якщо в серці чоловіка ще залишилися почуття. Або ж вам так прямо показують незацікавленість, мовляв, тепер куди цікавіше фліртувати з іншими жінками. Цікаво, але в разі, якщо ви почнете робити кавалеру зауваження або спробуєте прояснити ситуацію з фліртом, швидше за все, відповідь буде токсичною: "ревнувати — нерозумно, я не фліртував, тобі здалося".

Партнер все рідше присвячує вас в свої плани

Якщо чоловік охолов і думає про те, щоб з вами порвати, ще одним наочним прикладом стане наступна його поведінка. Чоловік перестане присвячувати вас в плани, запрошувати в свою компанію або провести час разом. У якийсь момент може навіть здатися, що ви просто співмешканці: живете в одній квартирі, але життєві шляхи у вас розійшлися.

Вам з чоловіком стає некомфортно і "холодно"

Якщо у відносинах з колись коханим чоловіком у вас тепер відчуття "холоду", значить, він прийняв рішення поставити крапку в вашому романі.

Емоційний холод, який ви відчуваєте з партнером, абсолютно нормальний в ситуації, коли чоловік перестав проявляти до вас інтерес. Ви можете відчувати себе втраченою, покинутою і навіть спустошеною. Якщо з колись коханим чоловіком у вас тепер такі відчуття, значить, він прийняв рішення розірвати романтичні стосунки. Але можна спробувати проявити ініціативу самостійно.

Чоловік стає дратівливим і все частіше з вами конфліктує

Іноді партнеру, який вирішив піти, не вистачає сміливості прямо зізнатися про це жінці. Тому чоловік починає дратуватися, чіплятися до дрібниць, влаштовувати скандали на порожньому місці і постійно провокувати вас на негативні емоції. Загалом, постарається зробити все, щоб це саме ви його кинули.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *