Збережіть цей текст і перечитуйте щоразу, коли задихаєтеся від негативних думок

1. Наше життя — досить складне, і абсолютно у всіх. Навіть у дуже успішних і відомих людей відбуваються ті самі біди, що у кожного з нас. Хоча ми дивимося на їхні фотографії у глянцевих журналах і думаємо: «От кому-кому, а їм гріх скаржитися», інформує Ukr.Media.

Запам'ятайте — ми всі однаково страждаємо. З однією лише різницею: хтось постійно скаржиться та ниє, а хтось ховає свій біль.

Але те, що життя — це біль, зовсім не означає, що воно одночасно не може бути прекрасним. Навіть коли, як сніг на голову, звалюються проблеми та біди, ви все одно можете бути… щасливі. Для цього лише потрібно змінити перспективу. По-іншому глянути на те, що з вами сталося.

Стане набагато легше жити, якщо приймете прописну істину, про яку чомусь усі забувають: «У житті не буває успіху та щастя без падінь!»

2. Усім доводиться розчаровуватись у людях. Коли зраджує найкращий друг. Або без пояснень кидає кохана та коханий. У такі моменти серце розривається від болю. Здається, що нікому не можна вірити, що у вас нічого хорошого в житті не буде.

Спробуйте подивитися на те, що трапилося з іншого боку. Зрозуміти, що люди, які розчарували, це не що інше, як корисні уроки. Вони зустрічаються на нашому життєвому шляху з єдиною метою — допомогти зрозуміти щось про себе та життя загалом.

Найкардинальніші зміни в нашому житті відбуваються після того, як переживаємо важкі розчарування. Саме вони стають поштовхом для нашого зростання, допомагають приймати правильні рішення.

3. Нам не дано змінити свого минулого. Наприклад, викреслити той день, коли вирішили почати зустрічатися з людиною, яка потім розбила серце. Або ухвалити інше не помилкове рішення.

Жорстока правда життя: минуле назавжди залишиться таким, яким було. Але це зовсім не означає, що ви не можете змінити своє майбутнє! Чому минуле має роками каменем висіти на шиї, визначаючи наші сьогоднішні вчинки та нас самих?

Те, що ви зазнали краху чи невдачі, — не свідчить про те, що завжди буде так і вже ніяк інакше. Ми самі обираємо свій життєвий сценарій. Тому можна змінити життя будь-якої хвилини — було б бажання.

Залишіть минуле у минулому та починайте працювати над своїм майбутнім. З чистого аркуша. З упевненістю, що все вийде.

4. Найгірше, що ми можемо зробити для себе — зациклитися на припущеннях та домислах. Це свого роду «ігри розуму», коли ми починаємо вигадувати, чому хтось не привітався, чи не відповів на повідомлення, чи нас неспроста не підвищують по службі.

Замість того, щоб займатися цим марним заняттям — навчитеся жити сьогоднішнім днем та насолоджуватися кожним його моментом. Не заморочуйтеся, а просто живіть.

5. Той факт, що щось прекрасне у вашому житті пішло безповоротно, зовсім не означає, що не прийде щось інше ще краще. Життя — рух уперед та прогрес.

Зрештою, все складається добре. Хвороби виліковуються, проблеми вирішуються. Потрібно вірити та сподіватися — і щастя прийде.

6. Навіть коли вам здається, що все так погано, будьте вдячні. Як би це дико не звучало. Починайте свій день зі слів подяки.

За те, що ви прокинулися на відміну від тисяч людей на планеті, для кого сонце так і не зійшло. За те, що здорові та можете ходити своїми ногами. За те, що живі та здорові ваші близькі та друзі. Та просто за життя! Адже воно чудове!

Найпростіший і ефективніший спосіб позбутися негативних думок — це дякувати долі за всі ті речі, які у вас є. І робити так щодня!

7. «Все й одразу» — буває лише у казках та дешевих мильних операх. Деякі речі потребують часу. Багато що з них — довгих місяців і навіть років.

Той факт, що у вас щось не вийшло цієї ж секунди, зовсім не означає, що вже не вийде ніколи. Терпіння, і лише терпіння. Це основна формула успіху та мудрого підходу до життя.

Варто зрозуміти, що все, що задумали, про що мрієте — обов'язково здійсниться. Якщо працюватимете над цим і зберігатимете спокій. Всьому свій час.

8. Якби не було ночі, то ми б ніколи не змогли милуватися зірками на небосхилі. Темні та страшні дні трапляються у житті кожного. Неприємності на роботі, хвороби дітей, розставання з коханими, зрада… Перелічувати можна нескінченно.

Але всі ці випробування роблять нас лише сильнішими. Іноді слід пройти крізь біль і розпач, щоб відкрити те, що заховано глибоко-глибоко. Те, що зробить нас найкращою версією себе.

Тож не бійтеся ночі. Адже після неї обов'язково настає світанок. І він — чудовий!

9. Люди, з якими проводимо час, впливають на нас набагато сильніше, ніж можна уявити. Навіть якщо ви цього не помічаєте.

Якщо поруч — позитивні люди, вони надихають вас, і для негативних думок просто не залишається ні місця, ні часу. А ось негативні — діють руйнівно та деструктивно. Їхнє вічне скиглення і критика всіх і всього — краде ваше щастя. Крапля за краплею.

Тому порада одна: тікайте від них подалі!

10. Для того, щоб життя було щасливим — одного бажання мало. Слід змінити своє мислення. Негативні думки схожі на бур'яни. Вони будуть рости до нескінченності, поки ви не «повисмикуєте» їх усі до одного.

Тому намагайтеся завжди мислити позитивно. Гоніть геть негатив і все, що тягне назад, не дає рости та розвиватися.

І, навпаки, думайте завжди про хороше. І воно — прийде. Головне — "регулярно прополювати бур'яни"!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *