Британець подружився з індичкою і вона практично завжди та всюди його супроводжує

У Дейва Брукера дуже незвичайний найкращий друг — індичка, яка слідує за ним всюди! Птах постійно перебуває з чоловіком — і в пабі, і в дантиста, інформує Ukr.Media.

Історія цього неймовірного дуету почалася, коли мати індички сиділа на дюжині яєць, на жаль, на той час була дуже погана погода, тому перші двоє пташенят, що вилупилися, померли. Тому Брукер вирішив забрати яйця з курника, щоб піклуватися про пташенят самостійно.

Пташенята з'являлися на світ дуже слабкими. І першим із них був майбутній друг брукера — Т2. Чоловікові довелося годувати пташеня протягом 10 або 11 годин, воно було дуже погане. Коли настав час, усі індички досить легко повернулися під крило матері, але не T2.

"Відтоді вона буквально всюди ходить зі мною", — розповідає чоловік.

Місцеві жителі в Мейдстоуні, графство Кент, часто дивуються, коли бачать 56-річного чоловіка, що сидить поруч із Т2 в машині, або коли він годує її улюбленою закускою — сосискою з яйця — посеред парковки. Ба більше, індичку можна побачити, як вона недбало сидить у пабі з пачкою чипсів!

"У пабі вона сідає на свою ковдру і залишається там. На відміну від більшості собак, які бігають навколо, ви садите птаха з пакуванням чипсів із сиром і цибулею, і він щасливий", — розповідає Брукер.

Хоча деякі люди знаходять цей зв'язок трохи дивним, пара нерозлучна і навіть спить в одній кімнаті.

"Вона мені як дитина", — зізнався Брукер. "Вона складає мені компанію і це кумедно, але іноді мені навіть здається, що в ній є щось людське".

Пропонуємо подивитися, як живуть Т2 і Брукер у відео нижче:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *