Чи правда, що якщо у кішки в пащі чорні плями, то вона добра та лагідна

Є думка, що чорні плями в пащі у кішки можуть слугувати індикатором її характеру. Однак, ветеринари спростовують цю теорію і стверджують, що плями і забарвлення ясен ніяк не впливають на поведінку кішок. Існує поширене уявлення, що кішка з плямами в пащі буде доброю та лагідною, в той час, як кішка без плям буде злісною та агресивною. Однак, це всього лише міф, оскільки наявність або відсутність плям у пащі не пов'язана з характером тварини, інформує Ukr.Media.

Чорні плями в пащі кішки пов'язані з пігментацією і є звичайним явищем. Вони не мають жодного стосунку до поведінки або характеру кішки, так само як і колір очей або шерсть. Усі ці ознаки залежать лише від породи кішки та її батьків.

Таким чином, плями в пащі кішки не є показником її характеру або настрою. Поведінка кішки визначається її індивідуальними особливостями, вихованням і оточенням, а не зовнішніми прикметами. Ветеринари рекомендують ставитися до кішок з повагою і турботою, незалежно від наявності або відсутності плям у їхній пащі. Пам'ятайте, що про кішку потрібно дбати як про члена сім'ї: забезпечувати їй їжу і воду, гратися, мити і водити до ветеринара в разі проблем зі здоров'ям. Тоді кішка любитиме вас у відповідь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *