Чи правда, що страуси ховають голову в пісок ?

Напевно Ви не раз чули, що під час небезпеки страус ховає голову в пісок, інформує UkrMedia.

Виявляється це просто міф, що дійшов до нас завдяки легіонерам стародавнього Риму. Під час римської експансії, коли римляни поверталися додому, вони приносили з собою незліченні історії і розповіді про завойовані території і які проживають на них тварини, які деякі з них правдиві, деякі надзвичайні. Страуси зовсім недурні птахи, а інстинкт виживання у них розвинений не менше ніж у інших представників світу тварин при вигляді хижаків. Вони можуть з легкістю бігати на величезні дистанції з досить великою швидкістю близько 75 км / год, а в разі небезпеки, можуть розвинути швидкість і до 95 км / год. Страус виростає до 2,3 метра, а вага досягає 150 кг, володіє сильними ногами, тому не можна вважати, що птах буде сидіти і чекати поки хижак на нього не нападе.

Здається, що страус ховає голову в пісок, але насправді він тільки прикидається. Відчувши небезпеку для свого життя, страус лягає і прикладає свою голову і довгу шию на пісок. Якщо йому не вдалося обдурити тварину, яка на нього нападає, тоді він починає тікати з великою швидкістю, видаючи гучний рев. У разі якщо страусові нікуди сховатися, то за своє життя він готовий боротися до кінця. Одним ударом своєї лапи він може з легкістю вбити будь-якого хижака.

Невже ви думаєте, що від страху він буде ховати голову в пісок, прирікаючи себе на неминучу смерть? Існує кілька версій чому всі думають, що страуси ховають голову в пісок. Для прискорення свого травлення, страус поїдає в день до 2 кг каменів, тому часто схиляється до піску, щоб поїсти камені, тому може здаватися, що він ховає голову в пісок. В інших випадках страус схиляє свою голову до землі, щоб послухати, чи наближається до нього хтось чи ні. Страуси живуть зграями і відпочивають по черзі. У той час як одні родичі сплять, інші охороняють і уважно стежать за наближенням до них небезпек. Завдяки своєму великому зростанню і хорошого зору, вони помічають небезпеку здалеку, повідомляючи про наближення хижака тим птахам, які в цей час відпочивають. Те, що страуси ховають голову в пісок, це нічого більше ніж міф, вигаданий солдатами стародавнього Риму. Вираз «ховати голову в пісок» появився завдяки страусам.

Якщо Вам колись скажуть, що Ви «ховаєте голову в пісок», то співрозмовник вважає Вас людиною, яка не здатна вирішити тут і зараз свої проблеми або ви боїтеся труднощів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *