Чоловік побудував власний сад для бабаків, які поїдали його врожай

Коли Джефф Пермар із Мідлтауна (Делавер, США) помітив, що хтось занадився їсти овочі в його городі, він засмутився, інформує Ukr.Media.

Щоб помилуватися на винуватця, чоловік встановив у саду камеру відеоспостереження і незабаром побачив, що до нього регулярно приходить ненажерливий бабак. При цьому звір ніби знав, що його знімають. Він сідав із черговою здобиччю просто перед об'єктивом. І оскільки всі спроби Джеффа відвадити бабака ні до чого не привели, городник пішов іншим шляхом. Наступного року він як слід захистив свій сад огорожами, а спеціально для бабака, який отримав кличку Чанк, влаштував грядку. Там чоловік вирощує овочі, призначені для гостя з відмінним апетитом.

Тепер Чанку є де насичуватися, і він залишив решту саду Джеффа в спокої. До речі, бабак обзавівся подружкою, а незабаром у них з'явилося потомство, тож чоловік отримав можливість спостерігати вже не за одним, а за п'ятьма бабаками. І йому до душі подібні спостереження — особливо якщо врахувати, що ненажерливі візитери відвідують виключно свою грядку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *