Чорні кішки: цікаві факти про життя вусатих

Навіть для незабобонних людей чорні коти є чимось особливим. Чорний кіт в будинку – до достатку. І хоч у казках чорні коти зазвичай живуть зі всякою нечистю, ми люди освічені і знаємо, що ці тварини відрізняються лише забарвленням, а в іншому від інших кішок нічим не відрізняються. А ще – вони гарні, інформує UkrMedia.

Цікаві факти про чорних котів

Кількість чорних кішок у містах зростає швидкими темпами. Помічено, що саме у містах чорні кішки зустрічаються частіше, ніж у сільській місцевості. Відразу виникає питання чому. З наукової точки зору висувається безліч припущень, але до єдиної думки вчені поки не дійшли. Кішці хоч у місті, хоч у селі потрібно бути непомітною під час полювання, а чорні стіни і тротуари надійно допоможуть злитися з ландшафтом навіть вдень. Чорна кішка відрізняється стресостійкістю. Вона набагато легше переносить психологічні тяготи міського життя, ніж її світло забарвлені котячі родичі.

Не у всіх країнах чорна кішка переходить дорогу до невдачі. Є місця, де ці пухнасті звірята приносять багатство, любов і удачу. Наприклад, в Шотландії вважається, що чорний кіт який забіг у будинок принесе з собою процвітання і достаток, а у шотландки-власниці такого котика ніколи не буде нестачі в шанувальників.

Генетична комбінація, яка відповідає за ідеально чорний котячий колір, також надає їм посилений імунітет і захист від онкологічних захворювань. Тому чорні кішки живуть значно довше інших.

Моряки на забобони жителів суші дивляться зі зневагою. Адже кожному ж ясно, що чорний кіт на борту – це хороший знак. І щурів менше, і небезпеку відчуває, і психологічно розслабляє. І не виключено, що ще й удачу приносить.

З історії

Особливо трепетно до чорних кішок відносився англійський король Карл I, він вважав, що чорна кішка приносила йому тільки щастя і удачу, тому постійно змушував свою охорону невпинно охороняти тварину. Через деякий час, кішка постаріла і померла, після чого король гірко вигукнув, що в його житті удачі більше не буде. Так і сталося: його заарештували, а потім, через кілька місяців, стратили. Ось так покинула короля чорна кішка і його удача.

Джерело: ukr.media

Rating: 1.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *